Võistlus: EDL I Liiga kvalifikatsiooniturniir Toimumisaeg: 08.10.2016 Kellaaeg: 12:00 Lisainfo: Marek +372 5077 353, Erki +372 5322 5397 Toimumiskoht: Tallinn Liimi 1 Buffalo Pubi
Käesolevast hooajast mängitakse EDL liigat muudetud kujul!
Oluline muudatus on see, et I liigas saab olema ainult 9 mängijat ja lisandub II liiga.
I liiga 9-st kohast on 6 kohta omale taganud eelmise EDL liiga hooaja I liiga alagruppide I ja II koht, kvalifikatsiooniturniiril mängitakse välja I liiga 3 vaba kohta! Peale kvalifikatsiooniturniiri selgub ka II liiga koosseis.
Kvalifikatsiooniturniir toimub:
08. oktoober 2016, laupäev algusega kell 12:00
Asukoht: Buffalo Pubi, Liimi 1 Tallinn
NB! Uksed võistluspaika avatakse ca 10 min enne 12!
Lisatud on ka võistluse formaat - vt dokument allpool!
Osalema on oodatud kõik kel klubiline kuuluvus ja sportlikku tahet ning tahtmist EDL liigas teistega joonele asuda.
Võistlus on eelregistreerimisega. Palun anna oma osalemissoovist teada Marek Tiivel-le (+372 5077 353, murphy@darts.ee) hiljemalt 03.10.2016
Seisuga 29.09.2016 on kvalifikatsiooniturniirile registreerunud järgmised mängijad:
1
Rando Kadopa
Tallinn Darts
2
Marek Tiivel
Mad Murphy`s
3
Janis Audova
Tallinn Darts
4
Erik Kraanvelt
Mad Murphy`s
5
Peter Cheney
Mad Murphy`s
6
Margus Kastehein
Mad Murphy`s
7
Alar Kroon
Tallinn Darts
8
Tõnu Adamson
Mad Murphy`s
9
Toomas Pässa
Mad Murphy`s
10
Alar Kikas
Mad Murphy`s
11
Margus Kuuskemäe
Tallinn Darts
12
Kaido Põldma
Härjasilm
13
Aimar Kala
Härjasilm
14
Geven Piir
Dart-U
15
Gert Piksar
Saturn
16
Urmas Laal
Saturn
NB! Paralleelselt Premium ja I liiga mängudega toimub käesoleval hooajal ka II liiga, mis olenevalt osalejate arvust saab olema regionaalne Põhja (Tallinn) ja Lõuna (Koeru, Türi, Tartu). Anna oma osalemissoovist teada oma klubi juhtidele hiljemalt 25. september 2016!
Kohad liigades on omale kindlustanud:
Premium Liiga
1. Nikolai Harin
2. Raido Kruusvee
3. Andres Sepp
4. Vahur Luuk
5. Voldemar Arder
6. Tiit Haidak
7. Erki Selling
8. Alo Ivask
9. Kristo Sooalu
I Liiga
1. Vilmar Juro
2. Raivo Lehtmäe
3. Jan Kapaun
4. Arvi Ott
5. Alvar Paia
6. Raido Kadopa
7.
8.
9.
EDL I Liiga kvalifikatsiooniturniiri LÕPPJÄRJESTUS: