Kalender

Võistlus: EDL I Liiga kvalifikatsiooniturniir
Toimumisaeg: 08.10.2016
Kellaaeg: 12:00
Lisainfo: Marek +372 5077 353, Erki +372 5322 5397
Toimumiskoht: Tallinn Liimi 1 Buffalo Pubi

Käesolevast hooajast mängitakse EDL liigat muudetud kujul!

Oluline muudatus on see, et I liigas saab olema ainult 9 mängijat ja lisandub II liiga.

I liiga 9-st kohast on 6 kohta omale taganud eelmise EDL liiga hooaja I liiga alagruppide I ja II koht, kvalifikatsiooniturniiril mängitakse välja I liiga 3 vaba kohta! Peale kvalifikatsiooniturniiri selgub ka II liiga koosseis.

Kvalifikatsiooniturniir toimub:

08. oktoober 2016, laupäev algusega kell 12:00

Asukoht: Buffalo Pubi, Liimi 1 Tallinn

NB! Uksed võistluspaika avatakse ca 10 min enne 12!

Lisatud on ka võistluse formaat - vt dokument allpool!

Osalema on oodatud kõik kel klubiline kuuluvus ja sportlikku tahet ning tahtmist EDL liigas teistega joonele asuda.

Võistlus on eelregistreerimisega. Palun anna oma osalemissoovist teada Marek Tiivel-le (+372 5077 353, murphy@darts.ee) hiljemalt 03.10.2016

Seisuga 29.09.2016 on kvalifikatsiooniturniirile registreerunud järgmised mängijad:

1 Rando Kadopa Tallinn Darts
2 Marek Tiivel Mad Murphy`s
3 Janis Audova Tallinn Darts
4 Erik Kraanvelt Mad Murphy`s
5 Peter Cheney Mad Murphy`s
6 Margus Kastehein Mad Murphy`s
7 Alar Kroon Tallinn Darts
8 Tõnu Adamson Mad Murphy`s
9 Toomas Pässa Mad Murphy`s
10 Alar Kikas Mad Murphy`s
11 Margus Kuuskemäe Tallinn Darts
12 Kaido Põldma Härjasilm
13 Aimar Kala Härjasilm
14 Geven Piir Dart-U
15 Gert Piksar Saturn
16 Urmas Laal Saturn

 

NB! Paralleelselt Premium ja I liiga mängudega toimub käesoleval hooajal ka II liiga, mis olenevalt osalejate arvust saab olema regionaalne Põhja (Tallinn) ja Lõuna (Koeru, Türi, Tartu). Anna oma osalemissoovist teada oma klubi juhtidele hiljemalt 25. september 2016!

Kohad liigades on omale kindlustanud:

Premium Liiga

1. Nikolai Harin
2. Raido Kruusvee
3. Andres Sepp
4. Vahur Luuk
5. Voldemar Arder
6. Tiit Haidak
7. Erki Selling
8. Alo Ivask
9. Kristo Sooalu

I Liiga

1. Vilmar Juro
2. Raivo Lehtmäe
3. Jan Kapaun
4. Arvi Ott
5. Alvar Paia
6. Raido Kadopa
7.
8.
9.

EDL I Liiga kvalifikatsiooniturniiri LÕPPJÄRJESTUS:

1. Tõnu Adamson Mad Murphy`s I LIIGA
2. Geven Piir Dart-U I LIIGA
3. Alar Kroon Tallinn Darts I LIIGA
4. Gert Piksar Saturn  
5.-8. Kaido Põldma Härjasilm  
5.-8. Urmas Laal Saturn  
5.-8. Rando Kadopa Tallinn Darts  
5.-8. Toomas Pässa Mad Murphy`s  
9.-12. Margus Kuuskemäe Tallinn Darts  
9.-12. Margus Kastehein Mad Murphy`s  
9.-12. Peter Cheney Mad Murphy`s  
9.-12. Janis Audova Tallinn Darts  
13.-14. Marek Tiivel Mad Murphy`s  
13.-14. Erik Kraanvelt Mad Murphy`s  
DNP Aimar Kala Härjasilm  
DNP Alar Kikas Mad Murphy`s  

 


    Ajakohast