Saaremaa kapp 2024 (73) |
06.04.2024 - 06.04.2024 |
11:00 |
Marko Mägi, tel 5157434 |
Kuressaare |
Saaremaa kapp 2024 Loositud paarid |
05.04.2024 - 05.04.2024 |
18:30 |
Marko Mägi, tel 5157434 |
Kuressaare |
PDC Nordic (Rootsi) |
05.04.2024 - 07.04.2024 |
|
|
|
I Laheda CUP (75) |
30.03.2024 |
10:00 |
|
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, Kesk 15 |
I Laheda CUP NOORED |
30.03.2024 |
10:00 |
|
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, Kesk 15 |
International Youth Challenge (Austria, Viin) |
15.03.2024 - 17.03.2024 |
|
|
|
Võistkondlikud Eesti Meistrivõistlused Mehed |
09.03.2024 - 10.03.2024 |
10:00 |
Villu 53 315 192 |
Paide E-Piima Spordihall |
Võistkondlikud Eesti Meistrivõistlused Naised |
09.03.2024 - 10.03.2024 |
10:00 |
Villu 53 315 192 |
Paide E-Piima Spordihall |
PDC Nordic (Läti) |
16.02.2024 - 18.02.2024 |
|
|
Riia, Belleneuve hotell |
Järva valla XVII Karikas Mehed (68) |
10.02.2024 |
11:00 |
Ahto Härm või Timar Saar 51927765 |
Koeru Kultuurimaja Paide tee |
Järva valla XVII Karikas Naised (12) |
10.02.2024 |
11:00 |
Ahto Härm või Timar Saar 51927765 |
Koeru Kultuurimaja Paide tee |
Järva valla XVII Karikas NOORED |
10.02.2024 |
11:00 |
Ahto Härm ja Timar 5192 7765 |
Koeru Kultuurimaja Paide tee |
IV Viru Cup Individuaalturniir registreerimine NAISED (18) |
21.01.2024 |
11:00 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Peoangaar Hõõg, Tootmise 6c, Rakvere. |
IV Viru Cup Individuaalturniiri registreerimine MEHED (86) |
21.01.2024 - 21.01.2024 |
11:00 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Peoangaar Hõõg, Tootmise 6c, Rakvere. |
IV Viru Cup NOORED |
21.01.2024 |
11:00 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Peoangaar Hõõg: Tootmise 6c, Rakvere |
IV Viru Cup Paaristurniir registreerimine NAISED |
20.01.2024 - 20.01.2024 |
12:00 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Peoangaar Hõõg, Tootmise 6c, Rakvere. |
IV Viru Cup Paaristurniir registreerimine MEHED |
20.01.2024 - 20.01.2024 |
12:00 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Peoangaar Hõõg, Tootmise 6c, Rakvere. |
IV VIRU CUP ja LÄÄNE-VIRUMAA LAHTISED MV - REGISTREERINUD ja ÜLDINFO! |
20.01.2024 - 21.01.2024 |
11:00 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Peoangaar Hõõg: Tootmise 6c, Rakvere |
IV VIRU CUP registreerimine kestab kuni 17. jaanuar kella 23:59ni |
17.01.2024 |
23:59 |
viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765 |
Rakvere |
🎄Dartu jõulukarikas🎄 (63) |
21.12.2023 |
17:30 |
Geven +372 554 7623 |
Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu |
Pärnu V - Nuõlõmängu Laheng (23) |
09.12.2023 - 09.12.2023 |
13:00 |
Harri 56292827 Klenet 58012234 |
Kihnu rahvamaja, Linaküla, Kihnu vald, Pärnumaa 88003 |
VII Eesti Meistrivõistlused 2023 Mehed (130) |
11.11.2023 |
11:00 |
|
Rehepapi tee 4, Soinaste |
VII Eesti Meistrivõistlused 2023 Naised (20) |
11.11.2023 |
11:00 |
|
Rehepapi tee 4, Soinaste |
Malta Open 2023 |
03.11.2023 - 05.11.2023 |
|
|
Kirkop Sports Complex, Kirkop, Malta |
Läti Open |
20.10.2023 - 22.10.2023 |
|
|
Riga Belleuve Park Hotel |
Mad Murphy Grand Prix (81) |
07.10.2023 |
12:00 |
Villu +372 53 315 192 ; |
Sõpruse tee 9, Haabneeme, Viimsi vald |
Maailma Meistrivõistlused (Eesti Koondised) |
26.09.2023 - 30.09.2023 |
|
|
Taani - Blue Water Dokken, Esbjerg |
Balti Cup (Läti) (76) |
08.09.2023 - 10.09.2023 |
|
Villu +372 53 315 192 |
Bellevue Park Hotel Riia |
Soome Open |
08.09.2023 - 10.09.2023 |
|
|
Scandic Helsinki Aviacongress, Vantaa |
Eesti Seenioride MV Naised 50+ |
26.08.2023 |
12:00 |
Villu 53315192 |
Kreisi trahter Rüütli tn 2, Paide |
Eesti Seenioride MV Mehed 50+ |
26.08.2023 |
12:00 |
Villu 53 315 192 |
Kreisi trahter Rüütli tn 2, Paide |
Eesti Noorte MV Poisid (U14, U16 ja U18) |
26.08.2023 |
12:00 |
Villu 53 315 192 |
Kreisi trahter Rüütli tn 2, Paide |
Eesti Noorte MV Tüdrukud (U14, U16 ja U18) |
26.08.2023 |
12:00 |
Villu 53 315 192 |
Kreisi trahter Rüütli tn 2, Paide |
Hiiumaa Cup Naised (11) |
19.08.2023 - 19.08.2023 |
12:00 |
Villu Tiitus +372 53 315 192 |
Randmäe Puhketalu Hiiumaa |
Hiiumaa Cup Mehed (32) |
19.08.2023 - 19.08.2023 |
12:00 |
Villu Tiitus +372 53 315 192 |
Randmäe Puhketalu Hiiumaa |
Rootsi Open |
18.08.2023 - 20.08.2023 |
|
|
Malmö, Rootsi |
Hääde Meeste Peeker (88) |
11.08.2023 - 13.08.2023 |
|
|
Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus (Pargi tee 1, Uulu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa) |
PDC Nordic (Läti) |
15.07.2023 - 16.07.2023 |
|
|
|
Noorte Euroopa Meistrivõistlused (Eesti Koondised) |
05.07.2023 - 08.07.2023 |
|
|
Austria - Viin |
Kassiaru Open Results |
11.06.2023 |
|
|
|
Kassiaru Cup Results |
10.06.2023 |
|
|
|
WDF KASSIARU CUP/KASSIARU OPEN 2023 |
09.06.2023 - 11.06.2023 |
10:00 |
|
Kassiaru Puhkemaja |
PDC Nordic (Soome) |
03.06.2023 - 04.06.2023 |
|
|
|
Pentathlon (20) |
27.05.2023 |
12:00 |
Villu 53 315 192 |
Hiiu Pubi |
I KREISI KARIKAS (60) |
20.05.2023 - 21.05.2023 |
10:00 |
Roman 56338232 |
Paide, Kreisi Trahter |
Koondise Kvalifikatsiooni Teine Ring |
14.05.2023 |
13:00 |
Vastutav: Ralf Sander Rebane |
Kreisi Trhater, Paide |
Tartu klubide karikas (71) |
12.05.2023 - 13.05.2023 |
18:00 |
Dartu messenger, Geven 5547623, Urpo 5157217 |
|
Leedu Open |
05.05.2023 - 07.05.2023 |
|
|
Kaunas - Zalgirio Arena |
II KREISI KARIKAS (58) |
04.05.2023 - 05.05.2023 |
10:00 |
Roman 56338232 |
Paide, Kreisi Trahter |