Kalender

Võistlus: Tallinn Darts Hobiliiga (10)
Toimumisaeg: 01.05.2016
Kellaaeg: 13:00
Lisainfo: Martin - hobiliiga@darts.ee
Toimumiskoht: Buffalo Pub

Enne pühapäeva tuleks kõigil (kes vähegi saavad) läbi astuda hotellist Dzingel, kus toimub Estonia Open 2016.

Suurema võistluse tunnetuse saab kätte juba reedel. Hea pealehakkamise, reipa suhtumise ning mõninga loosiõnne korral võib loositud paarides päris kaugele jõuda.
Üksikmängude (Singlite) õhkkond tasub samuti ära proovida. Kui reedel tulla ei saa ja eelarve osalemist ei võimalda, siis pealtvaatajaks võiks ikka tulla.

Kuna Hobiliiga kevadisse koondarvestusse läheb arvesse 11 parimat tulemust, siis võib tänase võistluse ka vabalt vahele jätta ning minna sõbraga Dzinglisse paare mängima.
 


Hobiliiga on mõeldud alustavatele või vähese võistluspraktikaga nooleviskajatele.
 
Võistlusformaat - 401 dubla lõpuga. Võistlejad loositakse alagruppidesse, kus kõik-kõigiga läbi mängivad. Alagruppide paremad otsustavad paremusjärjestuse väljalangemisega turniiriformaadis.
 
Osalemiseks saab registreeruda e-posti teel või enne võistlust kohapeal. Osalustasu 2 EUR. Iga võistluse võidufond on protsent osalustasudest.
 
Kui endal nooli pole, siis on olemas valik komplekte, mida saab võistlusel kasutada. Samuti saab varuosi kodus viskamisest kulunud või katki läinud noolte remontimiseks.
 
Mulle võib saata küsimusi ja ideid. Oma noolt viskavatele sõpradele saada selle kalendri link.
 
Martin
 
Kuulutuse trükiversioon, mida saab kontori seinale kleepida.
 
P.S. Väljaspool võistlusi saab Buffalos noolt visata ainult juhul, kui väike saal pole järgmiseks broneeritud ürituseks ette valmistatud. Kontrollida saab helistades 6597500 või küsides baarist.

Tulemused 170+ POX
Hindrek Kars 8
Alar Kroon 6
Peter Cheney 5
Alo Ivask 4
Margus Kastehein 3
Janek Ende 3
Martin Jalakas 2
Gert Piksar 2
Priit Põld 1
Janis Audova 1