Kalender

Võistlus: HÄRJASILM DARTS - 21 aastat EESTI nooleturul !!! Mehed (58)
Toimumisaeg: 17.11.2018
Kellaaeg: 12:00
Lisainfo: Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654
Toimumiskoht: ALFREDI PUBI

EESTI VANIM NOOLEKLUBI
esitleb
SUUR NOOLEMÄNGU PIDU

HÄRJASILM DARTS - 21 aastat EESTI nooleturul !

Alfredi pubis 17.11.2018
algusega kell 13:00

Regitreeromise lõpp kell 12.00

ALUSTAME SÜNNIPÄEVA TÕSISE NOOLEVÕISTLUSEGA

501 DUUBLI LÕPUGA

Täpsem võistluse formaat teisel lehel

   Peale alagrupi mänge väljalangenutel võimalik mängida omavahel igal täistunnil

tuntud AJALOOLISI noolemängE  

3 ELU, KILLER JNE.

1MÄNG = 2 EURI = POTT VÕITJALE

ÕHTUL: TRILLALLA JA TRULLALLA  - JULGEMAD TANTSIVAD

KLUBI PAKUB SÜNNIPÄEVATORTI            ÕHTUL MUUSIKA

AUTASUSTAME PARIMAID JA

LOOSIME OSAVÕTJATE VAHEL VÄLJA

NOOLELAUA BLADE 5 DUAL CORE

REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU     Osavõtutasu 15 EUR!

NB! Võistluse dress-code:    Võistlejaid oodatakse võistlustele sünnipäevale sobilikus riietuses – peaasi, et Teil oleks mugav

Küsimused ja lisainfo esitage Facebooki  kuulutuse alla!   

Eelregistreerimine darts.ee lehel!!!                                                                                                    Kõigil ennem 01.11.2018 eelregistreerinute vahel loosime välja kolm vabapääset.

 

 

 

 

 

Võistluse formaat:

MEHED

  • Võistluse algul jagatakse mängijad alagruppidesse, alagruppe on 8.
  • Alagruppide tabelid n.o.  miinus ringiga kuusepuu formaat
  • Alagrupi mängud on 3 võiduni (parem 5-st).
  • Peale alagruppe mängitakse  3 võiduni (parem 5-st).
  • 1/4 ja 1/2 finaalid mängitakse 4 võiduni (parem 7-st).
  • Finaal mängitakse 5 võiduni (parem 9-st).

Vastavalt osalejate arvule toimub alagruppide jaotus järgnevalt:

Kuni 48 mängijat

  • Igast alagrupist edasi 2 paremat.
  • pluss poolel olev I kohana ja miinuspoolel olev II kohana
  • Edasi mängitakse 16-tabelis.

49 ja rohkem mängijat

  • Edasi pääsevad iga alagrupi 4 paremat.
  • pluss poole finaalis selgitatakse alagruppi I ja II koht ning miinus ringi finaalis III – IV koht
  • Edasi mängitakse 32-tabelis.

NB! Peale alagrupi mänge jätkatakse tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

NAISED

Kuni 7 mängijat - kõik mängivad kõigiga läbi.                                                                                                             Kõik alagrupi mängud 3 võiduni (parem 5-st).                                                                                               

8-12 mängijat

  • 2 alagruppi.
  • Alagruppide tabelid n.o. miinus ringiga kuusepuu formaat
  • Kummastki alagrupist pääseb edasi 2 paremat,
  • pluss poolel olev I kohana ja miinuspoolel olev II kohana
  • Edasi mängitakse 4-tabelis

13 ja rohkem mängijat

  • 4 alagruppi.
  • Alagruppide tabelid n.o. miinus ringiga kuusepuu formaat
  • Kummastki alagrupist pääseb edasi 2 paremat,
  • Pluss poolel olev I kohana  ja miinuspoolel olev II kohana
  • Edasi mängitakse 8-tabelis.

Kõik alagrupi mängud 3 võiduni (parem 5-st).                                                                                                     Peale alagruppe mängitakse  3 võiduni (parem 5-st).
Finaal mängitakse 4 võiduni (parem 7-st).

NB! Peale alagrupi mänge jätkatakse tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

 

Tulemused 170+ POX
Meelis Aule 48
Toomas Pässa 28
Vilmar Juro 17
Mati Leis 17
Voldemar Arder 10
Vahur Luuk 10
Andres Paal 10
Erki Selling 10
Olev Veberson 6
Raido Kruusvee 6
Rein Pärna 6
Erol Tali 6
Marko Muts 6
Tiit Haidak 6
Andres Käsper 6
Alvar Paia 6
Harri Joonsaar 3
Jan Kapaun 3
Erki Õunap 3
Linnar Simmo 3
Marek Pruuli 3
Alo Ivask 3
Margus Kuuskemäe 3
Erkki Klaas 3
Margus Pähklamägi 3
Remo Ööpik 3
Romek Rõkovanov 3
Toivo Engelbrecht 3
Martin Meriküla 3
Patrick Pässa 3
Tarmo Pütsepp 3
Raivo Lehtmäe 3
Indrek Kalgan 2
Gunnar Veberson 2
Sven Silbaum 2
Tõnno Tõrs 2
Indro Konik 2
Arvo Näkk 2
Timar Saar 2
Urmas Neeme 2
Veikko Lehto 2
Tarmo Veeborn 2
Martin Kärner 2
Janis Audova 2
Kaido Põldma 2
Kalev Stoicescu 2
Karl-Martin Vassiljev 2
Ken Koemets 2
Kristo Männik 2
Mait Kadarpik 2
Marek Balder 2
Marek Tiivel 2
Margus Kastehein 2
Alar Kroon 2
Marko Karilaid 2
Marko Mägi 2
Martin Jalakas 2
Ahto Härm 2



    Ajakohast