Kalender

Võistlus: EDL Liiga I voor
Toimumisaeg: 13.10.2018
Kellaaeg: 12:00
Lisainfo:
Toimumiskoht:

 
Eeltäidetud tabelid asuvad >>> SIIN <<<

 

Premium Liiga (Olybet hotell Olümpia) peakohtunik on Erki

Nikolai Harin - Voldemar Arder
Voldemar Arder - Vahur Luuk
Vahur Luuk - Nikolai Harin
Andres Sepp - Raido Kruusvee
Raido Kruusvee - Erki Selling
Erki Selling - Andres Sepp
Raivo Lehtmäe - Tiit Haidak
Tiit Haidak - Rando Kadopa
Rando Kadopa - Raivo Lehtmäe
Andres Sepp - Raivo Lehtmäe
Raivo Lehtmäe - Nikolai Harin
Nikolai Harin - Andres Sepp
Raido Kruusvee - Tiit Haidak
Tiit Haidak - Voldemar Arder
Voldemar Arder - Raido Kruusvee
Erki Selling - Rando Kadopa
Rando Kadopa - Vahur Luuk
Vahur Luuk - Erki Selling

I Liiga

Grupp A (Kristiine keskus O'Learys, mängud 1. ja 2. korrusel) peakohtunik on Jan

Jan Kapaun - Alo Ivask
Alo Ivask - Toomas Pässa
Toomas Pässa - Jan Kapaun
Andres Paal - Alar Kroon
Alar Kroon - Marek Pruuli
Marek Pruuli - Andres Paal
Erol Tali - Margus Kastehein
Margus Kastehein - Erki Õunap
Erki Õunap - Erol Tali
Andres Paal - Erol Tali
Erol Tali - Jan Kapaun
Jan Kapaun - Andres Paal
Alar Kroon - Margus Kastehein
Margus Kastehein - Alo Ivask
Alo Ivask - Alar Kroon
Marek Pruuli - Erki Õunap
Erki Õunap - Toomas Pässa
Toomas Pässa - Marek Pruuli
 
Grupp B (piljardiklubi Hill/Hill, uksed avatakse kell 12:00) peakohtunik on Vilmar
 
Kristo Sooalu - Raido Kadopa
Raido Kadopa - Tõnu Adamson
Tõnu Adamson - Kristo Sooalu
Remo Ööpik - Urmas Neeme
Urmas Neeme - Vilmar Juro
Vilmar Juro - Remo Ööpik
Geven Piir - Romek Rõkovanov
Romek Rõkovanov - Janis Audova
Janis Audova - Geven Piir
Remo Ööpik - Geven Piir
Geven Piir - Kristo Sooalu
Kristo Sooalu - Remo Ööpik
Urmas Neeme - Romek Rõkovanov
Romek Rõkovanov - Raido Kadopa
Raido Kadopa - Urmas Neeme
Vilmar Juro - Janis Audova
Janis Audova - Tõnu Adamson
Tõnu Adamson - Vilmar Juro
 
 

II Liiga Lõuna piirkond (Koeru, Pubis "Janune Kägu") peakohtunik on Urmo

Toivo Engelbrecht - Koeru
Martin Kärner - Dart-U
Olev Evisalu - Koeru
Timar Saar - Koeru
Urmo Põllumägi - Koeru
Ken Koemets - Tallinn Darts
Marko Pruuli - Dart-U
Sven Silbaum - Tallinn Darts
Marko Muts - Saturn
Aimar Kala - Härjasilm
Sten Tali - Koeru
Marius Peedosk - Laheda
Kaspar Kesli - Dart-U
Gunnar Veberon - Laheda
Olev Veberson - Laheda
Davis Kostõgov - Laheda
Veiko Kahar - Laheda
Arvo Näkk - Dart-U
 
II Liiga Põhja piirkond (Pubi "Mad Murphy's") peakohtunik on Marek
 
Fredy Kents - Mad Murphy's
Peter Cheney - Mad Murphy's
Erik Kraanvelt - Mad Murphy's
Erkki Klaas - Härjasilm
Kristo Piksar - Saturn
Ats Jõgi - Saturn
Riho Treumuth - Saturn
Urmas Laal - Saturn
Patrick Pässa - Mad Murphy's
Mait Kadarpik - Mad Murphy's
Hannes Hanimägi - Härjasilm
Kaido Põldma - Härjasilm

 



    Ajakohast