Kalender

Võistlus: Võistkondlik EMV (108)
Toimumisaeg: 14.09.2019
Kellaaeg: 12:00
Lisainfo:
Toimumiskoht: Black Box Stuudio, Viimsi aadress Rohuneeme tee 1

Registreerumine võistkondlikule võistlusele on alanud!

Registreerumine siin on informatiivne. Ametlik registreerumine toimub meili teel aadressile erki@darts.ee

 

EDL Võistkondlik EMV võistlus 2019 Reeglid

 

1.       ÜLDSÄTTED

 

1.1.    Võistkonna moodustavad 4 liikmelised võistkonnad.

 

1.2.    Klubiline kuuluvus on kohustuslik.

 

1.3.    Võistkonna liikmed peavad olema kõik ühest klubist

 

1.4.    Võistkonna liikmed peavad kandma klubivorme.

 

1.5.    Asetusi EDL reitingu järgi playoff tabelis ei ole.

 

1.6.    Vaidluste korral teeb lõppotsuse peakohtunik.

 

2.       REGISTREERIMINE JA ASETUSTE LOOSIMINE

 

2.1.    Võistkonna kapten registreerib võistkonna ja paneb paika võistkonna järjestuse numbritega 1-4.

 

2.2.    Registreerimiseks tuleb saata meil infoga aadressile erki@darts.ee. REGISTREERIMISE DEADLINE- 08.09.2019

 

2.3.    Võistkonna järjestust saab ümber muuta kuni registreerimis aja lõpuni.

 

2.4.    Loosimine toimub programmi Windows of Darts abil teisipäeva õhtul 10.09.2019 piljardisaalis Hill-Hill klubi esindajate juuresolekul.

 

2.5.    Paaride ja võistkondliku võistlusel võistlejate järjekorda muuta ei tohi, ehk mängu alustab alati üks võistleja.

 

2.6.    Osavõtumaks 80€

 

3.       VÕISTLUS

 

3.1.    Üldreeglid

 

3.1.1.       Enne mängu algust on igal võistlejal lubatud soojenduseks visata 6 noolt, välja arvatud võistkondlikul võistlusel, kus peale esimest ringi on soojenduseks 3 noolt.

 

3.1.2.       Mängu alguses visatakse keskust. Loeb keskusele lähemale vistud nool (roheline ja punane võetakse välja).

 

3.1.3.       Keskuse viset alustab võistleja, kes asub play-off tabelis üleval pool.

 

3.1.4.       Otsustava mängu eel enam uuesti keskust ei visata.

 

3.2.    Singlid

 

3.2.1.       Mängitakse mängu 501 parim 7st. Poolfinaalid ja finaal mängitakse parim 9st.

 

3.2.2.       Võistlejad paigutatakse play-off tabelisse eelneva loosi alusel.

 

3.2.3.       Singlite võistlus läheb EDL-i reitinguarvestusse.

 

3.3.    Paarid

 

3.3.1.       Mängitakse mängu 501 parim 7st. Poolfinaalid ja finaal mängitakse parim 9st.

 

3.3.2.       Võistlejad paigutatakse play-off tabelisse eelneva loosi alusel.

 

3.4.    Võistkondlik

 

3.4.1.       Mängitakse individuaalselt mängu 501 legi võiduni, võistkondlikult  parim 17st.

3.4.2.       Võistlejad paigutatakse play-off tabelisse eelneva loosi alusel ja igat võistlust alustab tabelis määratud mängija. Seisul 8-8 otsustab meeskond, kes läheb viimast legi mängimna.

 

4.       PUNKTIARVESTUS

 

4.1.    Võrdsete punktisummade korral on eelises parim tulemus võistkondliku võistluse arvestuses.

 

Tulemused 170+ POX
Alvar Paia 123
Andres Paal 72
Vahur Luuk 43
Toomas Pässa 43
Priit Paal 25
Patrick Pässa 25
Tõnu Adamson 25
Tiit Haidak 25
Erol Tali 15
Andres Sepp 15
Erki Selling 15
Taavi Põllu 15
Silver Aros 15
Toivo Engelbrecht 15
Meelis Aule 15
Aivo Lublo 9
Vilmar Juro 9
Martti Mikk 9
Olavi Laurson 9
Jan Kapaun 9
Marius Peedosk 9
Geven Piir 9
Kristo Sooalu 9
Remo Ööpik 9
Riho Vaikmäe 9
Rando Kadopa 9
Toomas Tammaru 9
Indro Konik 9
Tarmo Pütsepp 9
Tambet Niit 9
Kristo Edenberg 9
Marek Pruuli 9
Hardi Joonsaar 5
Mati Leis 5
Marko Pruuli 5
Marko Muts 5
Marko Mägi 5
Marianne Kind 5
Eve Jalakas 5
Gert Piksar 5
Harri Joonsaar 5
Indrek Kalgan 5
Hannes Hanimägi 5
Kerli Rüütel 5
Indrek Saar 5
Voldemar Arder 5
Kaido Põldma 5
Allan Roosimägi 5
Timar Saar 5
Alo Ivask 5
Urmas Randlaine 5
Erki Õunap 5
Andres Käsper 5
Romet Voore 5
Ranno Värk 5
Raivo Lehtmäe 5
Andri Snetkov 5
Raido Mägi 5
Raido Kruusvee 5
Ardi Külm 5
Kalle Tabur 5
Urmas Neeme 5
Ivar Neio 3
Aimar Kala 3
Janis Audova 3
Innar Hannus 3
Andres Ibrus 3
Henri Kink 3
Arvi Ott 3
Danel Leppin 3
Davis Kostõgov 3
Alar Raha 3
Erik Kraanvelt 3
Margus Tamm 3
Kaspar Merilaht 3
Olev Veberson 3
Priit Päri 3
Raido Kadopa 3
Rainis Pilt 3
Ralf-Sander Rebane 3
Riho Prass 3
Mihkel Ilves 3
Silver Simulask 3
Tauno Sprenk 3
Tiina Aule 3
Toomas Juuram 3
Triin Timmermann 3
Urmo Põllumägi 3
Veiko Kahar 3
Sven Silbaum 3
Karl-Martin Vassiljev 3
Merle Johanson 3
Meelis Piik 3
Mati Mitt 3
Aili Liiva 3
Margus Sokk 3
Margus Pähklamägi 3
Margus Kuuskemäe 3
Margus Kastehein 3
Margo Liivo 3
Marcus Juuram 3
Linnar Simmo 3
Kristo Männik 3
Kristjan Osvet 3
Kristel Kiisler 3
Kerdo Kuldner 3
Meelis Saal 3
Agris Kahar 3



    Ajakohast