Kalender

Võistlus: Tallinn Darts Hobiliiga (19)
Toimumisaeg: 10.11.2019
Kellaaeg: 13:00
Lisainfo: Martin - hobiliiga@darts.ee, 53 66 87 53
Toimumiskoht: Buffalo Pub

Hobiliiga on mõeldud alustavatele või vähese võistluspraktikaga nooleviskajatele. Samuti saavad mängida need, kes pole muudel noolevõistlustel viimasel ajal märkimisväärseid tulemusi saavutanud (nö harjutusmaterjal uutele tulijatele).

Osalejad loositakse alagruppidesse, kus kõik omavahel läbi mängivad. Alagruppides mängitakse 401 dubla lõpuga. Alagruppide arv sõltub osalejatest ning edasi pääseb kolm paremat.
Mõnel juhul läheb vaja alagruppidest veerandfinaali üleminekust (mõnda) lisavooru. Et asi huvitavam oleks, siis lisavooru mänguks on Kriket, ÜhestKuueni, 5-miinust, vmt., mille osas vastased enne mängu kokku lepivad. Vahevoorude ning nendes mängijate arv sõltub üldisest osalejate arvust. Suurema arvu osalejate puhul on vahemänguks Kriket.
Võistluse võitja selgub ilma miinusringita turniiriformaadis.

Osalemiseks peaks kohal olema enne võistluse algust ning nime kirja panema. Kui tahaks osaleda, kuid õigeks ajaks ei jõua, siis saab helistada.
Osalustasu 2 EUR. Iga võistluse võidufond on protsent osalustasudest.
 
Kui endal nooli pole, siis on olemas valik komplekte, mida saab võistlusel kasutada. Samuti saab varuosi kodus viskamisest kulunud või katki läinud noolte remontimiseks.
 
Noolehuvilistele sõpradele saada viide darts.ee aadressiga ning mulle kõik tekkinud küsimused ning ettepanekud.
 
Martin
 
P.S. Väljaspool võistlusi saab Buffalos noolt visata ainult juhul, kui väike saal pole järgmiseks broneeritud ürituseks ette valmistatud. Saadavust saab kontrollida helistades 6597500 või küsides baarist.
Samas on "viskamiskohtade kaardil" ka muid kohti, kus noolt seina visata saab.

Tulemused 170+ POX
Hannes Hanimägi 9
Alar Kroon 7
Raivo Vaikla 6
Valdis Daniel 5
Erki Maurus 4
Gert Piksar 4
Mati Mitt 4
Leho Tummeleht 4
Heikki 3
Jürgen Pelt 3
Marika Sarrapik 3
Martin Jalakas 3
Ivar Rüütelmaa 2
Mattias Mitt 2
Margus Kastehein 2
Indrek Vaho 1
Timar Saar 1
Arvo Rohi 1
Aivar Israel 1    Ajakohast