Kalender

Võistlus: Suure-Jaani Karikas 2020 Naised (9)
Toimumisaeg: 04.01.2020
Kellaaeg: 11:00
Lisainfo: Anu 56246416, Tiina 56910276
Toimumiskoht: Vanaõue Puhkekeskus Vihi külas, Viljandimaal

Suure-Jaani Karikas 2020

Põhja-Sakala auhindadele

 

 

Toimumiskoht:      Vanaõue Puhkekeskus Vihi külas, Viljandimaal

Toimumisaeg:         3.01.2019-5.01.2020

Alguskellaajad:     *reedel loositud paarid kl 19.00 (registreerimine 18.30-ni)

                             *laupäeval individuaal võistlus kl 11.00 (regamine 10.30-ni)

Osalustasud:          *loositud paarid 5.-/mängija

                             *individuaal võistlus 15.-

Toitlustus:             Laupäeva lõunasöök, ettetellimisega 6.-

Majutus:               Ööbimise hind koosa hommikusöögiga 32.- 1inim/1öö

(täpsustuseks, et majutuse hind on tõusnud ettevõtte poolt töö ümberkorralduste pärast majasiseselt)

Auhinnad: Põhivõistluse esinelikule karikad ja rahalised auhinnad. Lambavõistluse esikolmikule esemelised auhinnad.

Võistluse  formaat:

 

LOOSITUD PAARID

* Paarid loositakse kohapeal.

* Mängitakse nädalamängutabelit „+”ringis 3 võiduni(parem 5-st), „-”ringis 2 võiduni(parem 3-st).

* Mäng algab keskuse viskega ja alustab alati enne kirja pandud mängija.

* Segapaaril on 50 punkti edu ja naispaaril 50 punkti edu ja alati alustamise eesõigus. Kui segapaar mängib naispaari vastu, siis saab naispaar 50 punkti edu ja algus läheb keskusega; kui meespaar naispaari vastu, siis on naispaaril 50 punkti edu ja alustamiseõigus.

 

Meeste ja naiste individuaalvõistluseks eelregistreerimine lõpeb 31.12.2019!

Eelloosimine  Eesti reitingutabeli selle hetkeseisuga, asetusega on nii meestel kui naistel igasse alagruppi asetatud esimesed.

 

MEHED

 

* EDL asetusega mängijaid on 8 (igas alagrupis 1).

* Kõik mängud algavad keskuse viskega.

* Mängitakse miinusringiga play-off süsteemis 3 võiduni (parem 5-st).

*Igast alagrupist pääseb edasi põhiturniirile  4 paremat.

* Peale alagruppe mängitakse play-off süsteemis ( 32 tabel ) 4 võiduni (parem 7-st).

* Neil, kes ei pääse 32 hulka, on võimalus osaleda „Lambaturniiril”. Olenevalt osalejate arvust, mängitakse nädalamängutabelit miinusringiga play-off süsteemis 3 võiduni (parem 5-st) kaasaarvatud lambafinaal.

* Põhiturniiri 1/4 ja 1/2 finaalid mängitakse 5 võiduni (parem 9-st).

* Põhiturniiri finaal mängitakse 6 võiduni (parem 11-st).

* Peale alagrupi mänge jätkatakse  32-ses tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

 

 

NAISED

 

* EDL asetusega mängijaid on 4 (mõlemas alagrupis 2, vastavalt 1./3. ja 2./4.).

*Kõik  mängud algavad keskuse viskega.

* Mängitakse miinusringiga play-off süsteemis 3 võiduni (parem 5-st).

*Igast alagrupist pääseb edasi 4 paremat.

* Peale alagruppe mängitakse play-off süsteemis ( 8 tabel ) 4võiduni (parem 7-st)..

* Finaal mängitakse 5 võiduni (parem 9-st)

* Peale alagrupi mänge jätkatakse 8-ses  tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

* Ka 8 parema hulka mitte jõudnud naistel on võimalus osaleda „Lambaturniiril”, vt reegleid ülevalt.

 

Korraldaja jätab endale õiguse  muuta võistluse formaati olenevalt osalejate arvust.

 

Lõunasöök tuleb ette tellida hiljemalt 27.-ks detsembriks 2019.

Eelregistreerinuile saame arvestada automaatselt lõunasöögi, aga kes ei registreeri peaks söögisoovist teada andma ja ka need, kes eelregistreerinuist ei ole huvitatud lõunast, andku märku.

 

Majutuse ja muude korralduslike küsimuste korral võib pöörduda  Tiina 56910276 poole, ka fb kaudu :)

 

Olete oodatud !!!

 

Tulemused 170+ POX
Maie Bernhardt 17
Sigrid Kirsimets 10
Eve Peterson 6
Eve Jalakas 6
Tiina Aule 3
Mirell Malken 3
Merle Johanson 3
Aili Liiva 3
Riika Merilaht 2



    Ajakohast