Suurvõistlused

Võistlus: Hääde Meeste Peeker
Toimumisaeg: 14.08.2020 - 16.08.2020
Kellaaeg: 19:00
Lisainfo:
Toimumiskoht: Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus Pargi tee 1, Uulu, 86502 Pärnu maakond

REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU

Registreerimine lõppeb 15.08.2020 Kell 11:00

Osavõtutasu 20 EUR!

Osavõtutasu eelregistreerimisega 15 EUR. Eelregistreerimine kestab 13.06.2020

Riietus – Noolemängja peab olema riietatud vastavalt suurturniiri nõuetele (st. teksad, tossud, t-särk ja muu vabaaja riietus ei ole sobivad)

 

14.08.2020

Reede

Loositud paarid

5EUR

Registreerimise lõpp 18:30 ja algus 19:00

15.08.2020

Võistluse formaat

MEHED

  • Võistluse algul jagatakse mängijad alagruppidesse.

    • Kuni 64 mängijaga on alagruppe 8.

    • 65+ mängija puhul on alagruppe 16.

       

  • Asetusega mängijaid ei ole.

  • Alagrupi mängud on 3 võiduni (parem 5-st).

  • Peale alagruppe mängitakse 4 võiduni (parem 7-st).

  • 1/4 ja 1/2 finaalid mängitakse 5 võiduni (parem 9-st).

  • Finaal mängitakse 6 võiduni (parem 11-st).

Vastavalt osalejate arvule toimub alagruppidest edasi saamine järgnevalt:

  • kuni 32 mängijat

    • Edasi pääsevad iga alagrupi 2 paremat.

    • Edasi mängitakse 16-tabelis.

  • kuni 64 mängijat

    • Edasi pääsevad iga alagrupi 4 paremat.

    • Edasi mängitakse 32-tabelis.

  • 65 ja rohkem mängijat

    • Edasi pääsevad iga alagrupi 4 paremat.

    • Edasi mängitakse 64-tabelis.

     

NB! Peale alagrupi mänge jätkatakse tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

NAISED

Kuni 7 mängijat - kõik mängivad kõigiga läbi.

8-12 mängijat

  • 2 alagruppi.

  • Kummastki alagrupist pääseb edasi 2 paremat, edasi mängitakse 4-tabelis.

13-16 mängijat

  • 4 alagruppi.

  • Igast alagrupist pääseb edasi 2 paremat, edasi mängitakse 8-tabelis.

17 ja enam mängijat

  • 4 alagruppi.

  • Igast alagrupist pääseb edasi 4 paremat, edasi mängitakse 16-tabelis.

Kõik mängud kuni poolfinaalini 3 võiduni (parem 5-st).

Alates poolfinaalidest mängitakse 4 võiduni (parem 7-st).

NB! Peale alagrupi mänge jätkatakse tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!


 

16.08.2020


 

Ellujääjate Karikas

Osalustasu võistkonna kohta 30EUR.

Meeskonnas on 3 mängijat.

Kui mängijal pole võistkonda, võib ta ennast üles anda VABA MÄNGIJAna. Kui VABA MÄNGIJA pole leidnud omale võistkonda, siis võidakse koostada võistkond ennast üles andnud mängjate hulgast.

Mängitakse formaadis 1 vs 1, 501 ja iga mäng on 2 legi (st. ühe mängu seisud võivad jääda 2:0 ; 1:1 ; 0:2).

Võitja on meeskond, kellel on esimesena 10 legi võitu. 9-9 viigi korral valib meeskond, kelle ta saadab otsustavat legi mängima.

Turniir viiakse läbi +/- kuusepuu formaadis.

Meeskonnas olevatele naistele eelist ei anta.


 

ENG


 

REGISTRATION AND PARTICIPATION FEE

Registration ends 15.08.2020 at 11:00

Participation fee 20 EUR!

Participation fee with pre-registration 15 EUR. Pre-registration ends 13.06.2020 23:59

Clothing – Darts player is must be dressed according to the requirements of big tournaments (ie. jeans, sneakers, t-shirts and other casual wear is not suitable).

 

14.08.2020

Friday

Blind Draw

5EUR

Registration ends 18:30 Starts at 19:00


 

15.08.2020

Competition format

MEN

  • Players will be divided in to groups.

  • No players will recive ranked status.

  • Groupe stage will be played to 3 wins (best of 5).

  • Playoffs will be played to 4 wins (best of 7).

  • Quater and semi finals will be played to 5 wins (best of 9).

  • Final will be played to 6 wins (best of 11).

Depending on the number of participants, progression from the groups is as follows:

  • up to 32 players

    • 2 of each groups best will advance.

    • Playoffs will be played in 16 table

  • 33-64 players

    • 4 of each groups best will advance

    • Playoffs will be played in 32 table.

  • 65-128 players

    • 4 of each groups best will advance

    • Playoffs will be played in 64 table.

     

NB! After group stage, playoffs will be played in knock-out rounds. No second chance will be given.

WOMEN

Up to 7 players – round-robin.

8-12 players

  • 2 groups.

  • 2 of each groups best will advance, playoffs will be played in 4 tabel.

13-16 players

  • 4 goups.

  • 2 of each groups best will advance, playoffs will be played in 8 tabel.

17 and up players

  • 4 groups.

  • 4 of each groups best will advance, playoffs will be played in 16 tabel.


 

All games until semi finals to 3 wins (best of 5).

Semi finals and final will be played to 4 wins (best of 7).

NB! After group stage, playoffs will be played in knock-out rounds. No second chance will be given.


 

16.08.2020

Survivors Cup

Participation fee per team is 30EUR.

Team will consist of 3 players.

If player has no team, he/she can give themselves up as FREE PLAYER. If FREE PLAYER is not wanted by any team, they can still form a team amongst themselves.

The game is played in 1 vs 1, 501 format and each game has 2 legs (ie. one game can end 2:0; 1:1; 0:2).

Winner is the team who has 10 leg wins.

In the event of 9-9 tie, players of each team will choose 1 player to represent them in tie-breaker.

Tournament will be held in +/- format.

No advantage will be given to women in teams.


 

Lähedalasuvad majutusasutused ja kaugused võistluskohast.

Nearby accommodations and distance of venue.

 

Metsaääre Majutus 2,8km  https://bit.ly/3azFsXV 

Reiumaa Motell 5km https://bit.ly/38yNwa3 

Linnumaja Guesthouse 450m https://bit.ly/2v0l2rM 

Kasepuu Holiday House 1,3km https://bit.ly/2v2E8xu 

White House 500m https://bit.ly/39zpI71 

Viisnurga Puhkemajad 1,4km https://bit.ly/3aB6oqc 

 

Korraldaja ei vastuta ebamugavuste ja ootamatuste eest majutuses.

The organizer is not responsible for any inconvenience regarding housing.

 

 



    Ajakohast