Kalender

Võistlus: III Eesti Meistrivõistlused 2018 Mehed (70)
Toimumisaeg: 03.02.2018
Kellaaeg: 11:00
Lisainfo: Ahto Härm (peakorraldaja) +372 506 6708; Erki Selling +372 5322 5397
Toimumiskoht: Koeru Kultuurimaja

 

EESTI DARTSI LIIT
esitleb
III EESTI MEISTRIVÕISTLUSED NOOLEMÄNGUS 2018
Koeru Kultuurimaja 03.veebruaril
algusega kell 12:00

 

NB! Võistlus ainult Eesti noolemängijatele ja Eestis alaliselt elavatele välismaalastele!!!

Võistluse formaat:

MEHED

  • Võistluse algul jagatakse mängijad alagruppidesse. Kuni 64 mängijaga on alagruppe 8. 65+ mängija puhul on alagruppe 16.
  • Asetusega mängijaid on 16, ülejäänud mängijad loositakse alagruppidesse.
  • 8 alagrupi puhul 1-8.asetusega mängijad asetatakse alagruppi esimesele positsioonile, 9.-16.asetus loositakse alagruppide teisele positsioonile.
  • Alagrupi mängud on 3 võiduni (parem 5-st).
  • Peale alagruppe mängitakse 4 võiduni (parem 7-st).
  • 1/4 ja 1/2 finaalid mängitakse 5 võiduni (parem 9-st).
  • Finaal mängitakse 6 võiduni (parem 11-st).

Vastavalt osalejate arvule toimub alagruppide jaotus järgnevalt:

Kuni 32 mängijat

  • Igast alagrupist edasi 2 paremat.
  • Edasi mängitakse 16-tabelis.

33-48 mängijat

  • Igast alagrupist saab edasi 3 paremat.
  • Edasi mängitakse 24-tabelis.
  • Alagruppide võitjad pääsevad otse edasi playoffi teise ringi.

49-64 mängijat

  • Edasi pääsevad iga alagrupi 4 paremat.
  • Edasi mängitakse 32-tabelis.

65- mängijat

  • Edasi pääsevad iga alagrupi 2 paremat.
  • Edasi mängitakse 32-tabelis.

 

NB! Peale alagrupi mänge jätkatakse tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

NAISED

Kuni 7 mängijat - kõik mängivad kõigiga läbi.

8-12 mängijat

  • 2 alagruppi.
  • 2 asetusega mängijat (kummaski alagrupis 1).
  • Kummastki alagrupist pääseb edasi 2 paremat, edasi mängitakse 4-tabelis.

13 ja rohkem mängijat

  • 4 alagruppi.
  • 4 asetusega mängijat (igas alagrupis 1).
  • Igast alagrupist pääseb edasi 2 paremat, edasi mängitakse 8-tabelis.

Kõik mängud kuni poolfinaalini 3 võiduni (parem 5-st).

Alates poolfinaalidest mängitakse 4 võiduni (parem 7-st).

NB! Peale alagrupi mänge jätkatakse tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!

Lauakohtunikul on voli pikaleveninud mängu puhul teha mängijatele ettepanek kiireks lõppmänguks (kolme noole summa kordamööda visates) või pöörduda peakohtuniku poole lahenduse leidmiseks.

REGISTREERIMINE JA OSAVÕTUTASU

Registreerimine lõppeb kell 11:00

Osavõtutasu 15 EUR!  

NB! Võistluse dress-code: Võistlejaid oodatakse võistlustele vastavas riietuses (tumedad soliidsed püksid ja tume soliidne jalats), s.t. et dressid, teksad, nahk jm casual riietus, tennised ja tossud ei ole aktsepteeritav!

 

Toitlustab:
Pubi Janune Kägu

 

Küsimused ja lisainfo

Ahto Härm (peakorraldaja) +372 506 6708; Erki Selling +372 5322 5397

Kõikide erandite tegemise ja reeglite tõlgendamisega tegelevad Ahto Härm ja Erki Selling

Tulemused 170+ POX
Meelis Aule 64
Toomas Tammaru 48
Vahur Luuk 32
Andres Paal 32
Voldemar Arder 16
Kaspar Kesli 16
Toomas Pässa 16
Tiit Haidak 16
Erol Tali 8
Nikolai Harin 8
Jan Kapaun 8
Kaido Põldma 8
Kristo Sooalu 8
Raido Kruusvee 8
Alo Ivask 8
Erki Selling 8
Arvi Ott 4
Andres Käsper 4
Ivar Neio 4
Alvar Paia 4
Ken Koemets 4
Ahto Nellis 4
Mati Leis 4
Nikolai Ivaniv 4
Marek Tiivel 4
Vilmar Juro 4
Raido Kadopa 4
Tarmo Pütsepp 4
Urmas Neeme 4
Remo Ööpik 4
Urmas Laal 4
Toivo Engelbrecht 4
Patrick Pässa 2
Indrek Kalgan 2
Igor Burd 2
Hannes Hanimägi 2
Gunnar Siiner 2
Geven Piir 2
Gert Piksar 2
Erki Õunap 2
Erik Kraanvelt 2
Edgar Treiberg 2
Andres Sepp 2
Urmas Voevodin 2
Urmo Põllumägi 2
Veikko Lehto 2
Aivo Pettai 2
Tõnu Adamson 2
Tarmo Veeborn 2
Janar Nagel 2
Janek Ende 2
Mirko Usin 2
Priit Põld 2
Martin Kärner 2
Marko Pruuli 2
Marko Mägi 2
Margus Pähklamägi 2
Margus Kastehein 2
Raivo Lehtmäe 2
Olar Evisalu 2
Marek Pruuli 2
Mait Kadarpik 2
Linnar Simmo 2
Kristo Piksar 2
Kristo Männik 2
Romek Rõkovanov 2
Sven Silbaum 2
Janis Audova 2
Marek Balder 2
Ahto Härm 2



    Ajakohast