Nädalavõistlused

Tulemas võistlused

Võistlus Kuupäev Kellaaeg Lisainfo Koht
II Narva nädalamäng 28.02.2024 18:00 Talis Põllu 53285016  Alex Kohvik, Linda 2, Narva 
Saaremaa nädalamäng 28.02.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
ALFREDI nädalamäng 501 28.02.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 29.02.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Dartu nädalamäng Dartu logo 29.02.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega 29.02.2024 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Jõhvi nädalamäng 2/8 01.03.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega 04.03.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng 04.03.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kuuste nädalamäng 05.03.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Saaremaa nädalamäng 06.03.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MEISTRITE LIIGA 2024 7 ETAPP! 06.03.2024 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
MMDC DIDO - KingPool 147 07.03.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Rakvere nädalamäng 13/17🎯 Willer’s Sports Lounge! 07.03.2024 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Laheda Nädalamäng 11.03.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kuuste nädalamäng 12.03.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Saaremaa nädalamäng 13.03.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MEISTRITE LIIGA 2024 FINAAL! 13.03.2024 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
ALFREDI nädalamäng 501 13.03.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 14.03.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega 14.03.2024 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Jõhvi nädalamäng 3/8 15.03.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Laheda Nädalamäng 18.03.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kuuste nädalamäng 19.03.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Saaremaa nädalamäng 20.03.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
ALFREDI nädalamäng 501 20.03.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MMDC DIDO - KingPool 147 21.03.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Rakvere nädalamäng 14/17🎯 Willer’s Sports Lounge! 21.03.2024 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Laheda Nädalamäng 25.03.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kuuste nädalamäng 26.03.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 

 

Toimunud võistlused

Võistlus Kuupäev Kellaaeg Lisainfo Koht
Pärnu nädalamäng - UUS KOHT!!! 27.02.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (12) 27.02.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (15) 27.02.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (13) 26.02.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (14) 26.02.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (32) 25.02.2024 16:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng 1/8 (5) 23.02.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng ///Vabariigi eri/// 23.02.2024 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Rakvere nädalamäng 12/17🎯 Willer’s Sports Lounge! (16) 22.02.2024 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Dartu nädalamäng Dartu logo (30) 22.02.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (15) 22.02.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (18) 21.02.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Saaremaa nädalamäng (14) 21.02.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng - UUS KOHT!!! (11) 20.02.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (16) 20.02.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (17) 20.02.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (12) 19.02.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (18) 19.02.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
I Narva nädalamäng (13) 17.02.2024 15:00 Talis Põllu 53285016  Alex Kohvik, Linda 2, Narva 
Jõhvi nädalamäng 3/7 (6) 16.02.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (23) 16.02.2024 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (16) 15.02.2024 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (32) 15.02.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (15) 15.02.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (15) 14.02.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MEISTRITE LIIGA 2024 6 ETAPP! 14.02.2024 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Saaremaa nädalamäng (14) 14.02.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng - UUS KOHT!!! (13) 13.02.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (20) 13.02.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (8) 13.02.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Laheda Nädalamäng (16) 12.02.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (29) 11.02.2024 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Järva karika soojendus: Loositud paarid 09.02.2024 18:30 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja 
Rakvere nädalamäng 11/17🎯 Willer’s Sports Lounge! (13) 08.02.2024 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Dartu nädalamäng Dartu logo (29) 08.02.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (18) 08.02.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
MEISTRITE LIIGA 2024 5 ETAPP! 07.02.2024 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Saaremaa nädalamäng (15) 07.02.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng - UUS KOHT!!! (22) 06.02.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
KOERU Händikäp nädalamäng (15) 06.02.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (11) 06.02.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega TOIMUB (8) 05.02.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (18) 05.02.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Jõhvi nädalamäng 2/7 (6) 02.02.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (23) 02.02.2024 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (18) 01.02.2024 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (17) 01.02.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Dartu nädalamäng Dartu logo (29) 01.02.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
ALFREDI nädalamäng 501 (14) 31.01.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Saaremaa nädalamäng (18) 31.01.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng -

ERIÜRITUS!! LIINA & HARDI DUUBEL 30!

30.01.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (10) 30.01.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (22) 30.01.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (12) 29.01.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (17) 29.01.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (25) 28.01.2024 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (28) 26.01.2024 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 1/7 (5) 26.01.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Rakvere nädalamäng 10/17🎯 Willer’s Sports Lounge! (8) 25.01.2024 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
MMDC DIDO - KingPool 147 (15) 25.01.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Dartu nädalamäng Dartu logo (26) 25.01.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
ALFREDI nädalamäng 501 (16) 24.01.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Saaremaa nädalamäng (18) 24.01.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng - UUS KOHT!!! (16) 23.01.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (12) 23.01.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (16) 23.01.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 22.01.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (12) 22.01.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
IV Viru Cup 🎯 Loositud Paarid Willer’s Sports Lounge! 19.01.2024 19:30 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Dartu nädalamäng Dartu logo (29) 18.01.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (12) 18.01.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (14) 17.01.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MEISTRITE LIIGA 2024 4 ETAPP! 17.01.2024 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Saaremaa nädalamäng (19) 17.01.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng -UUS KOHT!!! (14) 16.01.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (11) 16.01.2024 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (18) 16.01.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng KALLE ERI - Eelregistreerimisega (14) 15.01.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (16) 15.01.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (23) 14.01.2024 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (30) 12.01.2024 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 3/6 (12) 12.01.2024 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (14) 11.01.2024 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (28) 11.01.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Rakvere nädalamäng 9/17🎯 Willer’s Sports Lounge! (18) 11.01.2024 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
MMDC DIDO - KingPool 147 (13) 11.01.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (17) 10.01.2024 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MEISTRITE LIIGA 2024 3 ETAPP! 10.01.2024 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Saaremaa nädalamäng (18) 10.01.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng - UUS KOHT!!! (14) 09.01.2024 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  Mai Bowling Metsa 13a, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (13) 09.01.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (13) 08.01.2024 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (13) 08.01.2024 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kreisi Darts nädalamäng (20) 05.01.2024 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (32) 04.01.2024 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (21) 04.01.2024 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Saaremaa nädalamäng (15) 03.01.2024 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (13) 02.01.2024 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Jõhvi nädalamäng 2/6 (11) 29.12.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (23) 29.12.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng - Oti ja Alo eri (19) 28.12.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 8/17🎯 AASTALÕPU ERI Willer’s Sports Lounge! (33) 28.12.2023 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Dartu nädalamäng Dartu logo (23) 28.12.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (13) 28.12.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Saaremaa nädalamäng (17) 27.12.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (25) 26.12.2023 16:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Jõhvi nädalamäng 1/6 (7) 22.12.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (11) 22.12.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (9) 21.12.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (8) 20.12.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MEISTRITE LIIGA 2024 2 ETAPP! 20.12.2023 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Saaremaa nädalamäng (12) 20.12.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Pärnu nädalamäng- eelregistreerimisega (10) 19.12.2023 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (16) 19.12.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (12) 19.12.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (11) 18.12.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (10) 18.12.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (21) 17.12.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Lihula Nädalamäng 501 (12) 16.12.2023 18:30 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Jõhvi nädalamäng 3/5 (9) 15.12.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (17) 14.12.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 7/17🎯 UUS KOHT Willer’s Sports Lounge! (17) 14.12.2023 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Dartu nädalamäng Dartu logo (33) 14.12.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (16) 14.12.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC DIDO - KingPool 147 (12) 14.12.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (8) 13.12.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
MEISTRITE LIIGA 2024 1 ETAPP! 13.12.2023 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Pärnu nädalamäng - eelregistreerimisega (11) 12.12.2023 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (10) 12.12.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (15) 12.12.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (10) 11.12.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (13) 11.12.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Jõhvi nädalamäng 2/5 (9) 08.12.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (11) 08.12.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (28) 07.12.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (14) 07.12.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (10) 07.12.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Pärnu nädalamäng - Eelregistreerimisega (6) 05.12.2023 19:00 Aivo 56458744, Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU Händikäp nädalamäng (10) 05.12.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (14) 05.12.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Laheda Nädalamäng (10) 04.12.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (10) 04.12.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
MMDC Karikasari (18) 03.12.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng 1/5 (7) 01.12.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (13) 01.12.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (17) 30.11.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 6/17🎯 Willer’s Sports Lounge! (12) 30.11.2023 18:00 Timar 5192 7765  Willer’s Sports Lounge: Nortsu tee 2, Rakvere, 44317 Lääne-Viru maakond 
Saaremaa nädalamäng (13) 30.11.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (30) 30.11.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (11) 30.11.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (15) 29.11.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (4) 28.11.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (14) 28.11.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (10) 28.11.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega TOIMUB (8) 27.11.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (12) 27.11.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Pärnu nädalamäng - Kadripäeva Eri (22) 25.11.2023 17:00 Harri 56292827  Mai Bowlingus, Metsa 13a, Pärnu 
Jõhvi nädalamäng 3/4 (9) 24.11.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (22) 24.11.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Saaremaa nädalamäng (11) 23.11.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (32) 23.11.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (15) 23.11.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (12) 22.11.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (6) 21.11.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (13) 21.11.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (13) 21.11.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega TOIMUB (6) 20.11.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (10) 20.11.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (23) 19.11.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng 2/4 (5) 17.11.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
NR1. PLÄHMERDISE ERI! (19) 17.11.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Lihula Nädalamäng 501 (12) 17.11.2023 19:00 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (18) 16.11.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 5/17🎯 (8) 16.11.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
Saaremaa nädalamäng (13) 16.11.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (30) 16.11.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (13) 16.11.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (12) 15.11.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (11) 14.11.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (9) 14.11.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 14.11.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega - TOIMUB (9) 13.11.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (14) 13.11.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Saaremaa nädalamäng (10) 09.11.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (43) 09.11.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (12) 09.11.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (23) 08.11.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (13) 07.11.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (17) 07.11.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (16) 07.11.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng TOIMUB IGALJUHUL (6) 06.11.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (18) 06.11.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (27) 05.11.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Lihula Nädalamäng 501 (24) 04.11.2023 18:00 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Jõhvi nädalamäng 1/4 (7) 03.11.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (29) 03.11.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (17) 02.11.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 4/17🎯 (10) 02.11.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
Saaremaa nädalamäng (13) 02.11.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (24) 02.11.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (12) 02.11.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Pärnu nädalamäng (16) 31.10.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 31.10.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 30.10.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (17) 30.10.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kreisi Darts nädalamäng (17) 27.10.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 3/3 (15) 27.10.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Saaremaa nädalamäng (11) 26.10.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (41) 26.10.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (7) 26.10.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (17) 25.10.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (13) 24.10.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (15) 24.10.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (16) 24.10.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 23.10.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (18) 23.10.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (25) 22.10.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Lihula Nädalamäng 501 (8) 21.10.2023 18:00 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Jõhvi nädalamäng 2/3 (7) 20.10.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (12) 20.10.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (14) 19.10.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 3/17🎯 (13) 19.10.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
Saaremaa nädalamäng (12) 19.10.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (30) 19.10.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
MMDC DIDO - KingPool 147 (12) 19.10.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (18) 18.10.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (6) 18.10.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (13) 17.10.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (16) 17.10.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Laheda Nädalamäng (15) 16.10.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 16.10.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng 1/3 (13) 13.10.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi nädalamäng Kleidi-Seeliku eri ! (14) 13.10.2023 19:00 ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Kõkidele osalejatele Kleit või seelik ``Rangelt Soovituslik! `` Ei ole vahet kas oled mees või naine! Oktoober on koduvägivalla ennetamise kuu. Koduvägivalla alla kannatavate naiste toetuse  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Saaremaa nädalamäng (12) 12.10.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (11) 12.10.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Dartu nädalamäng Dartu logo (27) 12.10.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
ALFREDI nädalamäng 501 (14) 11.10.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (11) 10.10.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 10.10.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (17) 10.10.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (9) 09.10.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (11) 09.10.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (25) 08.10.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng 3/2 (8) 06.10.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (15) 06.10.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (18) 05.10.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Rakvere nädalamäng 2/17🎯 (12) 05.10.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
Saaremaa nädalamäng (11) 05.10.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC DIDO - KingPool 147 (17) 05.10.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Dartu nädalamäng Dartu logo (32) 05.10.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
ALFREDI nädalamäng 501 (12) 04.10.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (12) 03.10.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (9) 03.10.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (14) 03.10.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Laheda Nädalamäng (18) 02.10.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (9) 02.10.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Lihula Nädalamäng 501 (13) 30.09.2023 18:00 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Jõhvi nädalamäng 2/2 (10) 29.09.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (15) 29.09.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (24) 28.09.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (11) 28.09.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (8) 28.09.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (16) 27.09.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (16) 26.09.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (8) 26.09.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (7) 26.09.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 25.09.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (15) 25.09.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (24) 24.09.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (14) 22.09.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 1/2 (12) 22.09.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (12) 21.09.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (25) 21.09.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Rakvere nädalamäng 1/17🎯 (11) 21.09.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
Saaremaa nädalamäng (11) 21.09.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC DIDO - KingPool 147 (17) 21.09.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (10) 20.09.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (13) 19.09.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (11) 19.09.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (13) 19.09.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 18.09.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (14) 18.09.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kreisi Darts nädalamäng (26) 15.09.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 3/1 (11) 15.09.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (32) 14.09.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (12) 14.09.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (6) 14.09.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (13) 13.09.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (6) 12.09.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng JÄÄB ÄRA ! 12.09.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (10) 12.09.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Hiiu nädalamäng EI TOIMU 11.09.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (13) 11.09.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Dartu nädalamäng Dartu logo (27) 07.09.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (10) 07.09.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC DIDO - KingPool 147 (12) 07.09.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (16) 06.09.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (13) 05.09.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU Händikäp nädalamäng (9) 05.09.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng (9) 05.09.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Laheda Nädalamäng Hooaja avalöök! (16) 04.09.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng Eelregistreerimisega (10) 04.09.2023 18:00 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Lihula Nädalamäng 501 (13) 02.09.2023 18:00 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Kreisi Darts nädalamäng (27) 01.09.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 2/1 (7) 01.09.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu nädalamäng: Hooaja algus! Dartu logo (36) 31.08.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (11) 31.08.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (12) 31.08.2023 18:00 Kenneth 53486862, Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (11) 30.08.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
ALFREDI kehva suveilma mäng 2023 (Viimane) 30.08.2023 18:30 Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (8) 29.08.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
MMDC Karikasari (17) 27.08.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (16) 25.08.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! Osalustasu 7e + 1e +1e JP ja Pox IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng 1/1, Viru Dartsi hooaeg 2023/2024 algus! (9) 25.08.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu suvevigur: otsustav leg Dartu logo (18) 24.08.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (14) 24.08.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (11) 23.08.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
ALFREDI KÄRDI sünnipäeva eri 2023 23.08.2023 18:30 Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (13) 22.08.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (12) 22.08.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
II Liiga , III Liiga ja NAISTE Liigade registreerimine LÕPPENUD 20.08.2023   Davis +372 52 94 002   
HIIUMAA CUP: loositud paarid 18.08.2023 19:00 Villu Tiitus +372 53 315 192  Randmäe Puhketalu Hiiumaa 
Dartu suvevigur: 501 "kodu" lõpuga Dartu logo (13) 17.08.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (12) 16.08.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (14) 15.08.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Dartu suvevigur: DIDO 501 - harjutusi iseseisvaks eluks ja 7. oktookbriks Dartu logo (23) 10.08.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (14) 09.08.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
Pärnu nädalamäng (20) 08.08.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 08.08.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Dartu suvevigur: poxi ralli Dartu logo (14) 03.08.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (17) 02.08.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
KOERU Händikäp nädalamäng nr 4 (16) 01.08.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
MMDC Karikasari (18) 30.07.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (17) 28.07.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Dartu suvevigur: paarismäng Dartu logo (16) 27.07.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (8) 26.07.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
Pärnu nädalamäng (12) 25.07.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (9) 25.07.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Dartu suvevigur: 501 Dartu logo (10) 20.07.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (19) 19.07.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (12) 18.07.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (15) 13.07.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu suvevigur: üks nool sektori kohta! Dartu logo (13) 13.07.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (16) 12.07.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
Pärnu nädalamäng (11) 11.07.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (12) 11.07.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Dartu suvevigur: ⚽️ Dartu logo (14) 06.07.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (15) 05.07.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
ALFREDI kehva suveilma mäng 2023 05.07.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU Händikäp nädalamäng nr 3 (15) 04.07.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kreisi Darts nädalamäng (11) 30.06.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (13) 28.06.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (6) 28.06.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (10) 27.06.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Dartu suvevigur: ⚽️ Dartu logo JÄÄB ÄRA! 22.06.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (9) 21.06.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (6) 21.06.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Türi nädalamäng- JÄÄB ÄRA! 15.06.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu suvevigur: Kindel duubel Dartu logo (11) 15.06.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (18) 14.06.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (8) 14.06.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (7) 13.06.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Dartu suvevigur: DIDO 501 Dartu logo (6) 08.06.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng (15) 07.06.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
ALFREDI kehva suveilma mäng 2023 07.06.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU Händikäp nädalamäng nr 3 (5) 07.06.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
MMDC Karikasari (39) 04.06.2023 14:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (11) 01.06.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Baltic Darts Club VÕRU nädalamäng HOOAJA ESIMENE!! (28) 31.05.2023 18:30 Kardo 53859607 Urpo 5157217  Stedingu kelder, Fr. R. Kreutzwaldi 15, Võru 
ALFREDI nädalamäng Hooaja lõpetamine Loositud paarid 31.05.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (12) 31.05.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (10) 30.05.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 12/12 Viimane etapp. (6) 30.05.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Kuuste nädalamäng (13) 30.05.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Lihula Nädalamäng 501 (6) 27.05.2023 18:00 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Baltic Darts Club nädalamäng HOOAJA VIIMANE!! (18) 26.05.2023 19:00 Marko 53584557 Urpo 5157217  Baltic Darts Club, Sepa 21, Tartu 
MMDC Loositud Paarid HIIU PUBIS! (13) 25.05.2023 18:30   HIIU PUBI 2 korrus 
Dartu nädalamäng: Hooaja viimane! Dartu logo (35) 25.05.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (10) 25.05.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
ALFREDI nädalamäng 501 (9) 24.05.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 24.05.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (14) 23.05.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (10) 23.05.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 12/12 Viimane etapp. NB! EDASI LÜKATUD, TOIMUB 30. MAI!!! 22.05.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Hiiu nädalamäng 22.05.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
EDL MEISTRITE LIIGA 2023 FINAAL! (8) 20.05.2023 19:00 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
Kreisi Dartsi LOOSIPAARID! 19.05.2023 19:00 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (8) 18.05.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (27) 18.05.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (10) 18.05.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
MMDC Nädalamäng Kristiine OLearys (18) 18.05.2023 18:00 Eero 56986630, Kenneth 53486862  Kristiine Keskuse (Endla 45, Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (12) 17.05.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (9) 17.05.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (12) 16.05.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (9) 16.05.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 11/12 (4) 15.05.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Hiiu nädalamäng (6) 15.05.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng, EI TOIMU! 12.05.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (24) 11.05.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (8) 11.05.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
EDL MEISTRITE LIIGA 2023 7. ETAPP! 10.05.2023 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
ALFREDI nädalamäng 501 (8) 10.05.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (10) 10.05.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (12) 09.05.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (13) 09.05.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 10/12 (5) 08.05.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Hiiu nädalamäng (5) 08.05.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng Hooaja viimane! (13) 08.05.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (22) 07.05.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (11) 05.05.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (10) 05.05.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (24) 04.05.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (14) 04.05.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Rakvere nädalamäng 14/14🎯 (11) 04.05.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (14) 04.05.2023 18:00 Eero 56986630, Kenneth 53486862  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (9) 03.05.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU Händikäp nädalamäng nr 3 (6) 03.05.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (14) 02.05.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (12) 02.05.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 9/12 (8) 01.05.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (12) 01.05.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Kreisi Darts nädalamäng (19) 28.04.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (8) 28.04.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
MMDC Loositud Paarid HIIU PUBIS! (16) 27.04.2023 18:30   HIIU PUBI 2 korrus 
Dartu nädalamäng Dartu logo (24) 27.04.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (14) 27.04.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
EDL MEISTRITE LIIGA 2023 6. ETAPP! 26.04.2023 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
ALFREDI nädalamäng 501 (9) 26.04.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (8) 26.04.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (12) 25.04.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (11) 25.04.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 8/12 (5) 24.04.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Hiiu nädalamäng (10) 24.04.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (13) 24.04.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (24) 23.04.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (20) 21.04.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (11) 21.04.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (10) 20.04.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (26) 20.04.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (13) 20.04.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Rakvere nädalamäng 13/14🎯 (7) 20.04.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (14) 20.04.2023 18:00 Eero 56986630, Kenneth 53486862  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (15) 19.04.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 19.04.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (10) 18.04.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (14) 18.04.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 7. etapp jääb ära, vabandame! 17.04.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (8) 14.04.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (23) 13.04.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (10) 13.04.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
ALFREDI nädalamäng 501 (14) 12.04.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 12.04.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (12) 11.04.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (13) 11.04.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 6/12 (5) 10.04.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Hiiu nädalamäng (5) 10.04.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (12) 10.04.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
MMDC Karikasari (25) 09.04.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Jõhvi nädalamäng, varasem algus⌚ (10) 07.04.2023 17:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Kreisi Darts nädalamäng (22) 07.04.2023 14:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (15) 06.04.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (28) 06.04.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (15) 06.04.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Rakvere nädalamäng 12/14🎯 (9) 06.04.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (14) 06.04.2023 18:00 Eero 56986630, Kenneth 53486862  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (16) 05.04.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU Händikäp nädalamäng nr 2 05.04.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (13) 04.04.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (17) 04.04.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 5/12 (7) 03.04.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Hiiu nädalamäng (6) 03.04.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (14) 03.04.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (5) 31.03.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
MMDC Loositud Paarid - toimub KingPool 147 (12) 30.03.2023 18:30 Eero 56986630  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
Dartu nädalamäng. Ettevalmistused 1.-ks Aprilliks Dartu logo (25) 30.03.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (13) 30.03.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
ALFREDI nädalamäng 501 (12) 29.03.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (11) 29.03.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng (17) 28.03.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (10) 28.03.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 4/12 (10) 27.03.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (13) 27.03.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng (7) 27.03.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
MMDC Karikasari (34) 26.03.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (14) 24.03.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (9) 24.03.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (24) 23.03.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (13) 23.03.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Rakvere nädalamäng 11/14🎯 (7) 23.03.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (12) 23.03.2023 18:00 Eero 56986630, Kenneth 53486862  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI nädalamäng 501 (16) 22.03.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (15) 22.03.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Pärnu nädalamäng presents: Kõige kavalama noolemängija järgmisesse eluetappi saatmine ehk Rebane 29 (17) 21.03.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (15) 21.03.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 3/12 (10) 20.03.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (15) 20.03.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng (4) 20.03.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Lihula Nädalamäng 501 (10) 18.03.2023 19:30 Janar +37256611961 ; Argo +372 527 8835  Sakste maja 
Baltic Darts Club nädalamäng (25) 17.03.2023 19:00 Marko 53584557 Urpo 5157217  Baltic Darts Club, Sepa 21, Tartu 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (8) 17.03.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Dartu nädalamäng Dartu logo (28) 16.03.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (14) 16.03.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
ALFREDI nädalamäng 501 (14) 15.03.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Saturni Nädalamäng (8) 14.03.2023 19:00 Kristo 5217845  Hiiu Pubi 
Pärnu nädalamäng (14) 14.03.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (15) 14.03.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (16) 14.03.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 2/12 (11) 13.03.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (14) 13.03.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng (12) 13.03.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
MMDC Karikasari (29) 12.03.2023 13:00 Eero 56986630, Villu 53315192  Kristiine Keskus, Endla 45, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (20) 10.03.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (5) 10.03.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
Türi nädalamäng- Eelregistreemisega (14) 09.03.2023 19:00 Jan Kapaun +372 502 8383; Sven Silbaum +372 517 9328  Türi Kolledzi kohvik 
Dartu nädalamäng Dartu logo (29) 09.03.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
Saaremaa nädalamäng (13) 09.03.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Rakvere nädalamäng 10/14🎯 (8) 09.03.2023 18:00 Timar 5192 7765  ARARAT GRILL 2. korrus saal, aadressil Talinna tn. 53, Rakvere 
MMDC Nädalamäng - KingPool 147 (10) 09.03.2023 18:00 Eero 56986630, Kenneth 53486862  KingPool 147 (Kunderi 8a/Tartu mnt 33 Tallinn) 
ALFREDI Naistepäeva eri 08.03.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (12) 07.03.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
Kuuste nädalamäng (11) 07.03.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja 
KOERU Händikäp nädalamäng nr1 07.03.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Dartsi hobiliiga Lasnamäel 1/12 (9) 06.03.2023 18:30 Timar, 51927765 või viru@darts.ee  Pepsi Piljard, Mahtra 7, Mustakivi keskus, Tallinn 
Laheda Nädalamäng (14) 06.03.2023 18:00 Davis +372 52 94 002  Pubi Vana Vaksal, Jaama 63A, Põlva 
Hiiu nädalamäng (4) 06.03.2023 18:00 Raivo +372 501 4557 Vilmar +372 5343 4782  Hiiu pubi II korrus, Tallinn 
Kreisi Darts nädalamäng (18) 03.03.2023 19:00 EELREGITREERIMINE SOOVITUSLIK! ALAGRUPPIDEGA! IGA 180 TASUTA ÕLU/SIIDER. 56338232 Roman  Paide Kreisi Trahter teine korrus. 
Baltic Darts Club nädalamäng (16) 03.03.2023 19:00 Marko 53584557 Urpo 5157217  Baltic Darts Club, Sepa 21, Tartu 
Jõhvi nädalamäng, Billimoris! (9) 03.03.2023 19:00 Taavi 5781 5067 Toomas 511 7732  Billimor Piljardipubi, Narva mnt 4b, Jõhvi. 
MMDC Loositud Paarid HIIU PUBIS! (16) 02.03.2023 18:30   HIIU PUBI 2 korrus 
Saaremaa nädalamäng (13) 02.03.2023 18:00 Marko +372 5157434  Pritsumaja Pubi, Tallinna 4, Kuressaare 
Dartu nädalamäng Dartu logo (28) 02.03.2023 18:00 Geven +372 554 7623  Piljardiklubi Baribal, Riia 4, Tartu 
EDL MEISTRITE LIIGA 2023 5. ETAPP! 01.03.2023 18:30 Timar 51927765  Paide, Kreisi Trahter 
ALFREDI nädalamäng 501 (9) 01.03.2023 18:30 Tiit: 5660 2421 ; Indrek 56909654, Maxx 53911911  ALFREDI PUBI 
Pärnu nädalamäng (13) 28.02.2023 19:00 Harri 56292827  OKOK Vaba Aja Keskus,Lai 18, Pärnu 
KOERU nädalamäng/Eelregistreerimine rangelt soovituslik (12) 28.02.2023 18:00 Registreerimine alates 17:30 Ahto 5066708  Koeru kultuurimaja väike saal 
Kuuste nädalamäng Loositud paarid 28.02.2023 18:00 Kuldar 56573833, Henri 53311326  Võru maantee 2f-1, Kambja