Suurvõistlused

Tulemas võistlused

Võistlus Kuupäev Kellaaeg Lisainfo Koht
Mad Murphy Grand Prix 08.10.2022 12:00 Villu +372 53 315 192  T1 keskus Tallinn 
Võistkondlikud Eesti Meistrivõistlused Mehed 15.10.2022 - 16.10.2022 10:00 Timar Saar 51927765  E-Piim Spordihall, Aiavilja 1, Paide, 72712 Järva maakond 
Võistkondlikud Eesti Meistrivõistlused Naised 15.10.2022 - 16.10.2022 10:00 Timar Saar 51927765  E-Piim Spordihall, Aiavilja 1, Paide, 72712 Järva maakond 
Küpros Open 18.10.2022 - 25.10.2022      
Läti Open 04.11.2022 - 06.11.2022      
Härjsilma sünnipäeva CUP 12.11.2022 12:00   Glehni loss 
Pärnu Karikas presents Tokyo Drift 10.12.2022      
Saaremaa kapp 2023 07.04.2023 - 08.04.2023 18:30 Marko Mägi, tel 5157434  Kuressaare 
ESTONIAN OPEN/MASTERS 14.04.2023 - 16.04.2023      
Leedu Open 19.05.2023 - 21.05.2023     Kaunas - Zalgirio Arena 
Pentathlon 27.05.2023      

 

Toimunud võistlused

Võistlus Kuupäev Kellaaeg Lisainfo Koht
Euroopa Meistrivõistlused (Eesti Koondised) 28.09.2022 - 01.10.2022      
Balti Cup (Leedu)(Klaipeda) (52) 16.09.2022 - 18.09.2022   Villu +372 53 315 192  Amberton Hotel Klaipeda 
Eesti Seenioride MV Mehed 50+ 03.09.2022 11:00 Timar Saar 51927765  ALBU TOIDUAIT aadressil Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa 
Eesti Seenioride MV Naised 50+ 03.09.2022 11:00 Timar Saar 51927765  ALBU TOIDUAIT aadressil Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa 
Eesti Noorte MV Poisid (U14, U16 ja U18) 03.09.2022 11:00 Timar Saar 51927765  ALBU TOIDUAIT aadressil Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa 
Eesti Noorte MV Tüdrukud (U14, U16 ja U18) 03.09.2022 11:00 Timar Saar 51927765  ALBU TOIDUAIT aadressil Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa 
Hääde Meeste Peeker Naised (14) 20.08.2022 12:00    
Hääde Meeste Peeker (71) 19.08.2022 - 21.08.2022 19:00   Uulu Kultuuri- ja Spordikeskus (Pargi tee 1, Uulu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa) 
PDC Nordic (Läti) 12.08.2022 - 14.08.2022      
Hiiumaa Cup Mehed (31) 16.07.2022 12:00 Villu Tiitus +372 53 315 192  Randmäe Puhketalu Hiiumaa 
Hiiumaa Cup Naised (13) 16.07.2022 - 16.07.2022 12:00 Villu Tiitus +372 53 315 192  Randmäe Puhketalu Hiiumaa 
Januse Käo IV Suvekarikas 2022 Naised (8) 02.07.2022 - 02.07.2022 12:00 registreerimine alates 11.00. Loosimine ja mängud algus kl 12:00 - kategooria C -  Võistlused toimuvad Koerus Januse Käo hoovil, telgis. 
Januse Käo IV Suvekarikas 2022 Mehed (42) 02.07.2022 - 02.07.2022 12:00 registreerimine alates 11.00. Loosimine ja mängud algus kl 12:00 - kategooria C -  Võistlused toimuvad Januse Käo hoovil, telgis. (väga halva ilma korral pubis sees). Märklaudade absoluutne horisontaalsus ja vertikaalsus ei ole tagatud. 
Kassiaru cup (60) 17.06.2022 - 19.06.2022 15:00   Albu rahvamaja 
PDC Nordic (Soome) 03.06.2022 - 05.06.2022      
Pentathlon 2022 (20) 28.05.2022 11:00   Hill-Hill Hiiu 
Leedu Open 20.05.2022 - 22.05.2022      
I Winkel Cup (32) 14.05.2022 - 14.05.2022 12:00 Stefan Balder +3725519415  Kultuuriklubi Winkel, suur-karja 8 Tallinn 
Saaremaa kapp 2022 Naised (13) 02.04.2022 18:30 Marko Mägi, tel 5157434  Kuressaare 
Saaremaa kapp 2022 Mehed (53) 02.04.2022 18:30 Marko Mägi, tel 5157434  Kuressaare 
Januse Käo XV Karikas Naised (12) 26.02.2022 11:00 Ahto Härm  Koeru Kultuurimaja Paide tee 
Januse Käo XV Karikas (63) 26.02.2022 11:00 Ahto Härm  Koeru Kultuurimaja Paide tee 
Vl Eesti Meistrivõistlused 2022 Mehed (120) 05.02.2022 11:00 Timar Saar +372 5192 7765 või viru@darts.ee  Eesti Rahva Muuseum, Muuseumi tee 2, 60532 TARTU 
Vl Eesti Meistrivõistlused 2022 Naised (14) 05.02.2022 11:00 Timar Saar +372 5192 7765 või viru@darts.ee  Eesti Rahva Muuseum, Muuseumi tee 2, 60532 TARTU 
II Viru Cup (Naised) (9) 15.01.2022 11:00 viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765  VANAMEISTRI PUBI aadressil Rahu 15A, Jõhvi, 41533, Ida-Virumaa 
II Viru Cup (Mehed) (51) 14.01.2022 - 15.01.2022 18:00 viru@darts.ee ja Timar +372 5192 7765  VANAMEISTRI PUBI aadressil Rahu 15A, Jõhvi, 41533, Ida-Virumaa 
Pärnu DC Sünnipäeva CUP (Naised) (9) 11.12.2021 11:00    
Pärnu DC Sünnipäeva CUP (Mehed) (46) 10.12.2021 - 12.12.2021 19:00 Karl +372 55686540  Villa Andrpoff, Ranna tee, Pärnu, 88326 Pärnu maakond 
Härjsilma sünnipäeva CUP Naised (8) 20.11.2021 19:00    
Härjsilma sünnipäeva CUP Mehed (52) 20.11.2021 - 20.11.2021 11:00   ALFREDI PUBI 
U18 Eesti Meistrivõistlused 2021 (2) 07.11.2021 11:00 Timar Saar 51927765  ARARAT GRILL aadressil Talinna tn. 53, Rakvere, 44311, Lääne-Virumaa 
Mad Murphy Cup (Naised) (10) 16.10.2021 11:00   Hiiu Pubi teine korrus Pärnu mnt 325 Tallinn 
Mad Murphy Cup (Mehed) (58) 16.10.2021 11:00   Hiiu Pubi teine korrus Pärnu mnt 325 Tallinn