Tulemused 2019-2020

Sulgudes olev arv näitab mitu parimat tulemust arvesse on võetud.

Koht Nimi Võistlusi 170+ Kokku  (12) Tallinn darts  (12) Saturn  (22) Türi  (22) Alfred  (12) Mad Murphy  (12) Mad Murphy Cup  (22) Tartu  (22) Koeru  (22) Saaremaa  (22) Laheda  (12) Pärnu  (12) Jõhvi  (12) Rakvere
1 Indro Konik 8 5 52 3 14 6 24 5
2 Raido Kruusvee 6 8 35 7 6 4 8 10
3 Olavi Laurson 4 3 33 8 20 5
4 Mihkel Ilves 6 2 32 5 9 7 11
5 Jan Kapaun 5 31 5 8 18
6 Kristo Sooalu 4 7 30 5 10 11 4
7 Andres Paal 4 7 28 3 9 9 7
8 Olev Veberson 5 1 23 8 15
9 Marius Peedosk 4 23 7 16
10 Erki Selling 4 2 23 7 4 3 9
11 Toomas Tammaru 4 23 10 3 6 4
12 Urmas Neeme 3 3 23 16 7
13 Ralf-Sander Rebane 4 2 22 3 19
14 Vahur Luuk 3 8 22 7 6 9
15 Linnar Simmo 7 21 5 3 10 3
16 Gunnar Veberson 4 21 6 8 7
17 Alvar Paia 3 6 20 5 11 4
18 Riho Vaikmäe 3 3 20 20
19 Nikolai Harin 2 19 19
20 Margus Tamm 4 2 19 14 5
21 Henri Kink 6 17 6 6 4 1
22 Andres Sepp 3 2 17 12 5
23 Raivo Lehtmäe 3 2 17 6 6 5
24 Vilmar Juro 4 15 7 2 6
25 Aimar Kala 5 15 7 4 4
26 Tiit Haidak 2 3 15 7 8
27 Toivo Engelbrecht 3 15 12 3
28 Priit Paal 3 1 15 15
29 Alo Ivask 5 2 14 3 3 2 2 4
30 Rain Vaikmäe 2 3 14 14
31 Remo Ööpik 4 13 3 7 3
32 Patrick Pässa 2 3 13 7 6
33 Margus Pähklamägi 4 1 13 4 2 2 5
34 Voldemar Arder 3 1 13 2 5 6
35 Kristjan Osvet 2 13 13
36 Timar Saar 4 1 13 3 1 6 3
37 Geven Piir 2 13 13
38 Andri Snetkov 3 12 8 4
39 Marek Pruuli 3 12 8 4
40 Marko Muts 2 12 12
41 Taavi Põllu 3 1 12 11 1
42 Kaido Põldma 3 1 11 4 6 1
43 Erol Tali 2 3 11 7 4
44 Veiko Kahar 3 11 11
45 Erik Kraanvelt 4 10 3 2 4 1
46 Marko Pruuli 3 10 5 5
47 Martti Mikk 3 1 10 2 8
48 Hannes Hanimägi 2 9 5 4
49 Rein Pärna 1 2 9 9
50 Eve Jalakas 4 9 1 2 4 2
51 Erki Õunap 3 9 6 3
52 Sven Silbaum 4 9 7 2
53 Ivar Neio 3 9 4 5
54 Davis Kostõgov 3 8 8
55 Mart Ladoga 1 8 8
56 Agris Kahar 3 8 8
57 Margus Kastehein 3 8 2 3 3
58 Tõnu Adamson 2 1 8 3 5
59 Janis Audova 4 8 3 3 2
60 Harri Joonsaar 2 7 7
61 Toomas Juuram 3 7 5 2
62 Innar Hannus 2 7 7
63 Tambet Niit 1 7 7
64 Peter Cheney 2 1 7 3 4
65 Aili Liiva 3 7 2 3 2
66 Janno Kupper 4 7 3 4
67 Alar Raha 3 7 7
68 Marianne Kind 2 7 7
69 Kaimo Ehanurm 1 1 6 6
70 Margus Sokk 3 6 5 1
71 Romet Voore 2 6 6
72 Ardi Külm 2 6 6
73 Romet Oone 2 6 6
74 Elari Laine 1 1 6 6
75 Kaspar Kesli 1 6 6
76 Valdur Mõttus 2 6 6
77 Ivar Huopolainen 2 6 6
78 Arvo Näkk 2 6 4 2
79 Kerdo Kuldner 2 6 6
80 Margus Kuuskemäe 2 6 2 4
81 Monika Hämarmets 2 5 5
82 Raido Mägi 1 1 5 5
83 Rainis Pilt 2 5 1 4
84 Mirell Malken 2 5 5
85 Aivo Lublo 2 5 5
86 Sigrid Kirsimets 2 5 5
87 Arvi Ott 1 5 5
88 Meelis Saal 2 5 5
89 Indrek Vaho 4 5 3 1 1
90 Algis Asadov 3 5 5
91 Hannes Blehner 2 5 5
92 Urmas Randlaine 2 4 4
93 Urmo Põllumägi 2 4 4
94 Marek Tiivel 2 4 2 2
95 Gert Piksar 1 4 4
96 Allan Roosimägi 2 4 4
97 Siim Sass 1 4 4
98 Kevin Ibrus 3 4 1 3
99 Sten Tali 2 4 3 1
100 Kerli Rüütel 1 4 4
101 Hardi Joonsaar 1 4 4
102 Silver Aros 1 4 4
103 Kalle Tabur 1 4 4
104 Andres Käsper 1 4 4
105 Ranno Värk 2 4 2 2
106 Martin Kärner 1 4 4
107 Olev Evisalu 2 4 4
108 Veikko Lehto 1 4 4
109 Jaanis Kiik 1 3 3
110 Sander Sepa 1 3 3
111 Olar Evisalu 2 3 2 1
112 Igor Burd 2 3 3
113 Mati Leis 1 3 3
114 Janar Nagel 1 3 3
115 Karol Kobin 1 3 3
116 Toomas Pässa 1 1 2 2
117 Marcus Juuram 2 2 1 1
118 Liina Joonsaar 1 2 2
119 Tarmo Veeborn 1 2 2
120 Priit Päri 1 2 2
121 Hardi Pihlamäe 1 2 2
122 Rando Kadopa 2 2 1 1
123 Sven Kobin 1 2 2
124 Tarvo Pihlas 1 2 2
125 Raivo Alt 1 2 2
126 Jüri Ader 1 2 2
127 Indrek Kalgan 1 2 2
128 Kaia Tali 1 2 2
129 Kaupo Huum 1 2 2
130 Merle Johanson 1 2 2
131 Tiina Aule 1 2 2
132 Triin Timmermann 1 2 2
133 Marek Balder 1 2 2
134 Kaur Öebius 1 2 2
135 Marleen Hõrak 1 2 2
136 Ahto Härm 2 2 2
137 Andres Ibrus 1 2 2
138 Kaspar Merilaht 1 1 1 1
139 Erkki Klaas 1 1 1
140 Martin Põdersalu 1 1 1
141 Martin Jalakas 1 1 1
142 Ott Aedmäe 1 1 1
143 Ahto Nellis 1 1 1 1
144 Mati Mitt 1 1 1
145 Marko 1 1 1
146 Gordon Lightbody 1 1 1
147 Raido Jalast 1 1 1
148 Arles Juurikas 1 1 1
149 Rait Mikk 1 1 1
150 Allan Loid 1 1 1

Kokkuvõte

Võistlus Võistluste arv kokku Kokku osalenud mängijad
Saaremaa 1 13
Alfred 1 25
Türi 3 50
Koeru 2 32
Saturn 1 26
Tartu 2 51
Laheda 3 51
Jõhvi 2 20
Rakvere 1 24
Tallinn darts 2 27
Mad Murphy Cup 1 13
Mad Murphy 1 14
KOKKU: 20 346


    Ajakohast