Kalender

Võistlus: Suure-Jaani Karikas 2019 Mehed (51)
Toimumisaeg: 05.01.2019 - 05.01.2019
Kellaaeg: 11:00
Lisainfo: Anu 56246416, Tiina 56910276
Toimumiskoht: Vanaõue Puhkekeskus Vihi külas, Viljandimaal

Alguskellaajad
  • reedel loositud paarid kl 19.30 (registreerimine 19.00-ni)
  • laupäeval individuaal võistlus kl 11.00
Osalustasud:
  • loositud paarid 5.-/mängija
  • individuaal võistlus 15.-
Toitlustus:  Laupäeva lõunabuffee ettetellimisega, hind 7.-.
Majutus: Ööbimise hind koos hommikusöögiga sarnaselt eelmise aastaga 25.-/inim/öö.
 
 
 
VÕISTLUSE FORMAAT:
 
 
LOOSITUD PAARID
  • Paarid loositakse kohapeal.
  • Mängitakse nädalamängutabelit „+”ringis 3 võiduni(parem 5-st), „-”ringis 2 võiduni(parem 3-st).
  • Mäng algab keskuse viskega ja alustab alati enne kirja pandud mängija.
  • Segapaaril on 50 punkti edu ja naispaaril 50 punkti edu ja alati alustamise eesõigus. Kui segapaar mängib naispaari vastu, siis saab naispaar 50 punkti edu ja algus läheb keskusega; kui meespaar naispaari vastu, siis on naispaaril 50 punkti edu ja alustamiseõigus.
 
NB!!! Meeste ja naiste individuaalvõistluseks eelregistreerimine lõpeb 31.12.2018!
Eelloosimine  Eesti reitingutabeli selle hetkeseisuga, asetusega on nii meestel kui naistel igasse alagruppi asetatud esimesed.
 
MEHED
 
  • EDL asetusega mängijaid on 8 (igas alagrupis 1).
  • Kõik mängud algavad keskuse viskega.
  • Mängitakse miinusringiga play-off süsteemis 3 võiduni (parem 5-st).
  • *Igast alagrupist pääseb edasi põhiturniirile  4 paremat.
  • Peale alagruppe mängitakse play-off süsteemis ( 32 tabel ) 4 võiduni (parem 7-st).
  • Neil, kes ei pääse 32 hulka, on võimalus osaleda „Lambaturniiril”. Olenevalt osalejate arvust, mängitakse nädalamängutabelit miinusringiga play-off süsteemis 3 võiduni (parem 5-st) kaasaarvatud lambafinaal.
  • Põhiturniiri 1/4 ja 1/2 finaalid mängitakse 5 võiduni (parem 9-st).
  • Põhiturniiri finaal mängitakse 6 võiduni (parem 11-st).
  • Peale alagrupi mänge jätkatakse  32-ses tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!
 
 
NAISED
 
  • EDL asetusega mängijaid on 4 (mõlemas alagrupis 2, vastavalt 1./3. ja 2./4.).
  • Kõik  mängud algavad keskuse viskega.
  • Mängitakse miinusringiga play-off süsteemis 3 võiduni (parem 5-st).
  • Igast alagrupist pääseb edasi 4 paremat.
  • Peale alagruppe mängitakse play-off süsteemis ( 8 tabel ) 4võiduni (parem 7-st)..
  • Finaal mängitakse 5 võiduni (parem 9-st)
  • Peale alagrupi mänge jätkatakse 8-ses  tabelis väljalangemisega, miinusringi ei ole!
  • Ka 8 parema hulka mitte jõudnud naistel on võimalus osaleda „Lambaturniiril”, vt reegleid ülevalt.
 
Korraldaja jätab endale õiguse  muuta võistluse formaati olenevalt osalejate arvust.
 
Teadaolevalt on majutuskohtade arv piiratud, nii et palun broneerige ööbimine kindlasti varakult :) Ja oma lõunasöögisoov teatage hiljemalt 31.12.2018.
 
Majutuse ja muude korralduslike küsimuste korral võib pöörduda nii Anu 56246416 kui Tiina 56910276 poole, ka fb kaudu :)
 
Olete oodatud !!!
 

Tulemused 170+ POX
Meelis Aule 48
Nikolai Harin 28
Erol Tali 17
Tõnu Adamson 17
Andres Paal 10
Geven Piir 10
Voldemar Arder 10
Hardi Joonsaar 10
Tarmo Pütsepp 6
Toomas Pässa 6
Raido Kruusvee 6
Priit Paal 6
Alvar Paia 6
Urmas Neeme 6
Kristo Sooalu 6
Tiit Haidak 6
Kaido Põldma 3
Alar Kroon 3
Gunnar Veberson 3
Gert Piksar 3
Margus Pähklamägi 3
Patrick Pässa 3
Jan Kapaun 3
Harri Joonsaar 3
Ralf-Sander Rebane 3
Rando Kadopa 3
Remo Ööpik 3
Andres Käsper 3
Toivo Engelbrecht 3
Vilmar Juro 3
Janis Audova 3
Indrek Kalgan 3
Erik Kraanvelt 2
Erki Õunap 2
Hannes Hanimägi 2
Indro Konik 2
Marko Muts 2
Kristo Männik 2
Linnar Simmo 2
Marek Pruuli 2
Martin Kärner 2
Martti Mikk 2
Mati Leis 2
Mirko Usin 2
Olar Evisalu 2
Olev Evisalu 2
Olev Veberson 2
Sven Silbaum 2
Toomas Tammaru 2
Karl-Martin Vassiljev 2
Aivar Hommik 2



    Ajakohast