Kalender

Võistlus: Tallinn Darts Hobiliiga - Hooaja lõpetamine (17)
Toimumisaeg: 05.06.2022
Kellaaeg: 12:30
Lisainfo: Martin - hobiliiga@darts.ee, 53 66 87 53
Toimumiskoht: Buffalo Pub

Kokkuvõtete tegemise aeg. Hooaja koondtabelis lähevad arvesse 11 parimat tulemust. Viimane võimalus veel punktiseisu parandada. Parimatele auhinnad.

Kui huvi on, siis lepime kokku ka suvise nooleviskamise ajad ning kohad. Eelmistel suvedel oleme kokku saanud tööpäeva õhtuti kuna suviseid nädalavahetusi on niigi vähe. Kohtadena tulevad tõenäoliselt kasutusse Telliskivi Hill Hill ning Hiiu Pubi.

Alustame 12:30. Kui jõuad hiljem, siis helista ette.


Hobiliiga on mõeldud alustavatele või vähese võistluspraktikaga nooleviskajatele. Samuti saavad mängida need, kes pole muudel noolevõistlustel viimasel ajal märkimisväärseid tulemusi saavutanud (nö harjutusmaterjal uutele tulijatele).

Osalejad loositakse alagruppidesse, kus kõik omavahel läbi mängivad. Alagruppides mängitakse 401 dubla lõpuga. Alagruppide arv sõltub osalejatest ning edasi pääseb kolm paremat.
Mõnel juhul läheb vaja alagruppidest veerandfinaali üleminekust (mõnda) lisavooru. Et asi huvitavam oleks, siis lisavooru mänguks on Kriket, ÜhestKuueni, 5-miinust, vmt., mille osas vastased enne mängu kokku lepivad. Vahevoorude ning nendes mängijate arv sõltub üldisest osalejate arvust. Suurema arvu osalejate puhul on vahemänguks Kriket.
Võistluse võitja selgub ilma miinusringita turniiriformaadis.

Osalemiseks peaks kohal olema enne võistluse algust ning nime kirja panema. Kui tahaks osaleda, kuid õigeks ajaks ei jõua, siis saab helistada.
Osalustasu 2 EUR. Iga võistluse võidufond on protsent osalustasudest.
 
Kui endal nooli pole, siis on olemas valik komplekte, mida saab võistlusel kasutada. Samuti saab varuosi kodus viskamisest kulunud või katki läinud noolte remontimiseks.
 
Noolehuvilistele sõpradele saada viide darts.ee aadressiga ning mulle kõik tekkinud küsimused ning ettepanekud.
 
Martin

Tulemused 170+ POX
Eero Ehala 9
Sander Kronberg 7
Leho Tummeleht 6
Mati Mitt 5
Valdis Daniel 4
Erik Kraanvelt 4
Erki Kasemets 4
Arvo Rohi 4
Vjatšeslav Fedotov 3
Indrek Vaho 2
Eido Üksvärav 2
Teido Kask 2
Fred Arro 1
Mattias Mitt 1
Priit Atso 1
Martin Jalakas 1
Ardo Roosenberg 1    Ajakohast