Kalender

Võistlus: II Liiga või III Liiga NAISTE Liiga registreerimine LÕPPENUD
Toimumisaeg: 18.09.2022
Kellaaeg: 00:00
Lisainfo: Davis +372 52 94 002
Toimumiskoht:

REGAMINE on LÕPPENUD !!!

Varasemalt on kõige madalamaks liigaks olnud II Liiga. Mängijate arvu suurenemine toob kaasa vajaduse suurendada ka LIIGAt ennast. Liigad toimivad meil püramiidi süsteemis ja selle arendamisega me koguaeg ka tegeleme.
Oleme jõudnud punkti, kus III Liiga loomine võib olla möödapääsmatu. Seda aga ei saa enne teha, kui on teada mängijate arv madalamates liigades. Nagu kevadel sai välja öeldud, siis III liiga luuakse, kui madalamatesse liigadesse regab rohkem kui 80 noolehuvilist.
NB! Kui regab kuni 80 mängijat, siis toimuvad mängud ainult II liigas sarnaselt eelmisele hooajale kahes regioonis (mõlemas 2 alagruppi).

 
Sellel aastal olen regamiseks koostanud väikese ankeedi, mis tuleb lihtsalt täita. Täitmise korral jõuab info minuni automaatselt. Kui sa otsustad EDLi karusselliga kaasa sõita, siis enne kui ennast regad, mõtle hoolikalt läbi, kas saad/soovid sellele ka enda panuse anda (St ei loobu kergekäeliselt. Kui kahtled - ära rega üldse)! Eeldatavad liigamängude kuupäevad on see hooaeg: 29.okt, 26.nov, 18.veebr ja 18.märts (mängupäevad on kas laupäev või pühapäev, see pole hetkel jäigalt paigas).
Tekkinud on väga palju uusi mängijaid, sellega seoses palun kõigi TEIE abi ka selles osas, et info jõuaks edasi õigete inimesteni. Levitage seda infot oma sõprusringis ning jagage regamise ankeeti julgelt.
Naised võivad mängida ka see hooaeg kahes liigas. Selleks tuleb registreerimisankeet täita mõlema liiga kohta.
 
REGISTREERIMINE lõpeb 18.september 2022. Peale seda enam LIIGAga liituda ei saa!
Ärge oodake regamisega viimse hetkeni. Mida varem me teada saame, et vaja on III liigat, seda rohkem on aega selle loomiseks.
Erinevate küsimuste korral võite minuga julgelt ühendust võtta.

II LIIGA registreerimise ANKEET     (reganuid 18.septembri seisuga 73)

NAISTE LIIGA  registreerimise ANKEET     (reganuid 18.septembri seisuga 15)

     Ajakohast