|
|
Võistlus: EDL Liiga III voor
Toimumisaeg: 19.01.2019
Kellaaeg: 12:00
Lisainfo:
Toimumiskoht:
Eeltäidetud tabelid asuvad >>> SIIN <<<
Premium Liiga (Olybet spordibaar hotellis Olümpia) peakohtunik on Erki
Voldemar Arder |
- |
Nikolai Harin |
Vahur Luuk |
- |
Voldemar Arder |
Nikolai Harin |
- |
Vahur Luuk |
Raido Kruusvee |
- |
Andres Sepp |
Erki Selling |
- |
Raido Kruusvee |
Andres Sepp |
- |
Erki Selling |
Tiit Haidak |
- |
Raivo Lehtmäe |
Rando Kadopa |
- |
Tiit Haidak |
Raivo Lehtmäe |
- |
Rando Kadopa |
Raivo Lehtmäe |
- |
Andres Sepp |
Nikolai Harin |
- |
Raivo Lehtmäe |
Andres Sepp |
- |
Nikolai Harin |
Tiit Haidak |
- |
Raido Kruusvee |
Voldemar Arder |
- |
Tiit Haidak |
Raido Kruusvee |
- |
Voldemar Arder |
Rando Kadopa |
- |
Erki Selling |
Vahur Luuk |
- |
Rando Kadopa |
Erki Selling |
- |
Vahur Luuk |
I Liiga B grupp (Hill/Hill piljardiklubi, Tallinn) peakohtunik on Erol
Alo Ivask |
- |
Jan Kapaun |
Toomas Pässa |
- |
Alo Ivask |
Jan Kapaun |
- |
Toomas Pässa |
Alar Kroon |
- |
Andres Paal |
Marek Pruuli |
- |
Alar Kroon |
Andres Paal |
- |
Marek Pruuli |
Margus Kastehein |
- |
Erol Tali |
Erki Õunap |
- |
Margus Kastehein |
Erol Tali |
- |
Erki Õunap |
Erol Tali |
- |
Andres Paal |
Jan Kapaun |
- |
Erol Tali |
Andres Paal |
- |
Jan Kapaun |
Margus Kastehein |
- |
Alar Kroon |
Alo Ivask |
- |
Margus Kastehein |
Alar Kroon |
- |
Alo Ivask |
Erki Õunap |
- |
Marek Pruuli |
Toomas Pässa |
- |
Erki Õunap |
Marek Pruuli |
- |
Toomas Pässa |
I Liiga B grupp (Tartu, korporatsioon "Ugala") peakohtunik on Geven
Raido Kadopa |
- |
Kristo Sooalu |
Tõnu Adamson |
- |
Raido Kadopa |
Kristo Sooalu |
- |
Tõnu Adamson |
Urmas Neeme |
- |
Remo Ööpik |
Vilmar Juro |
- |
Urmas Neeme |
Remo Ööpik |
- |
Vilmar Juro |
Romek Rõkovanov |
- |
Geven Piir |
Janis Audova |
- |
Romek Rõkovanov |
Geven Piir |
- |
Janis Audova |
Geven Piir |
- |
Remo Ööpik |
Kristo Sooalu |
- |
Geven Piir |
Remo Ööpik |
- |
Kristo Sooalu |
Romek Rõkovanov |
- |
Urmas Neeme |
Raido Kadopa |
- |
Romek Rõkovanov |
Urmas Neeme |
- |
Raido Kadopa |
Janis Audova |
- |
Vilmar Juro |
Tõnu Adamson |
- |
Janis Audova |
Vilmar Juro |
- |
Tõnu Adamson |
II Liiga Lõuna (Tartu, korporatsioon "Ugala")
II Liiga Põhja (Tallinn, Mad Murphy's Pub) peakohtunik on Marek
|
|